steven seagal

Steven Seagal prodává svůj dům!

Každý by jistě chtěl být bohatý, aby si mohl žít naprosto po svém. Nejčastěji chceme být bohatí proto, abychom si mohli koupit to, po čem toužíme. Chceme mnohdy jenom udělat dojem na sousedy nebo si chceme koupit nějakou přepychovou vilu, kterou by nám každý mohl závidět. Někteří bohatí se však vyžívají v tom, že skupují vily slavných osobností. Věřte nebo ne, ale i slavné osobnosti se rozhodnou jednou za čas nějaké své velké sídlo prodat. Někdy je to z toho důvodu, že touží po jiném, jindy je klidně může tížit finanční situace (ano, ani hvězdám se nemusí dařit věčně). Jednou takovou osobností, která nyní prodává svůj dům, je i Steven Seagal.

Amerického herce Stevna Seagala jistě dobře znáte z filmových snímků, jako je „Přepadení v Pacifiku“ nebo „Aljaška v plamenech“. A právě tento herec se rozhodl prodat jedno ze svých sídel. Bohužel už se o to pokouší nějakou tu dobu a zatím se nenachází žádný kupce. Co je s tímto sídlem v nepořádku?

Nejspíše nic, ale cena je nejspíš přehnaná. Dokonce už sjela o čtvrt milionu dolarů níž a nyní ho nabízí i pod cenou. V roce 2006, kdy dům kupoval, byla cena podstatně vyšší.

O jaký dům se jedná?

Herec je znám tím, že vlastní hned několik rezidencí, domů a vil. Tu, co prodává, najdeme v Tennessee a je velká zhruba 743 metrů čtverečních. Leží zhruba na pětihektarovém pozemku. Koupil ji před více jak deseti lety, a to za 1,5 milionů dolarů, což je zhruba třiatřicet milionů korun.

V jakém stavu se dům nabízí?

Z důvodu nezájmu musel jít s cenou ještě dolů, jak již bylo zmíněno. Je však zvláštní, že se nekupuje, protože dům je opravdu skvěle vybaven. Není to tedy zrovna nic moderního, ale vše je zde luxusní a kvalitní. Dokonce je zde i zařízený bar, což je pro někoho velké plus.

O dům se však neprojevil zájem ani tehdy, kdy se objevil na trhu poprvé. Bylo to zhruba pět let po koupi této nemovitosti.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..