vzhled

Stavíte dům? Volte krabicový vzhled!

Jednou v životě se rozhodneme udělat nějaký razantní krok – rozhodneme si vzít si hypotéku a strávíme tak několik měsíců běháním kolem stavění domu, který bude naším vysněným. Je však nutné podotknout, že takové domy jsou opravdu fantastické, když se staví, protože sledujeme s trpělivostí a vytrvalostí, jak se náš sen pomalu stává skutečností. Lidé se většinou zaměřují na to, ať je dům co nejmodernější. Sledují aktuální módní trendy v oblasti bydlení, které se mění jako na běžícím pásu. Pokud však dům stavíte, samozřejmě se dívejte na módní trendy, ale neklaďte na ně velký důraz, protože přece jenom se musíte ohlédnout i na to, aby se vám dům líbil jako takový. Myslete na to, protože jinak při změně módního trendu budete chtít zbourat dům naprosto celý.

Pokud byste se dnes ohlíželi na to, abyste dům měli podle aktuálních módních trendů, nejspíše dojdete k takovým zvláštním asymetrickým budovám, které jsou ale opravdu fantastické. Domy, kdy je klasická střecha a dvě patra – ty už jsou zkrátka minulostí. Dnes se nosí domy bez střechy, v takzvaném krabicovém stylu.

Jak takový dům vypadá?

Už na první pohled vás naprosto uchvátí. Dům jako takový vypadá, jakože je složený z mnoha kostek. Většina je dokonce prosklená, a tak vidíte dovnitř. Francouzská velká okna jsou aktuálním hitem v oblasti bydlení, proto se jich rozhodně nebojte. Lidé se sice nejdříve budou dívat, jak to u vás vypadá, ale zanedlouho už zjistí naprosto všechno, co chtěli vědět, a tak vás nechají být.

Takový dům má většinou přízemí a patro. Patro je však složeno pouze z jednoho pokoje nebo ze dvou – z ložnice a dětského pokoje s tím, že se tam nachází i koupelna. To je však celý vrchní díl tohoto asymetrického domu. Dole je pak klasicky obývací prosklený pokoj, dále kuchyně, koupelna a samozřejmě chodba, která je jako jediná zastřená a nejde do ní vidět. Mnohdy bývá ještě v takových domech zřízena garáž pro jedno auto.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..