elegantnost ležérnost

Spojte elegantnost a ležérnost!

Módní trendy se mění ze dne na den a vyznat se v nich je někdy opravdu oříšek. Jakmile se trendy mění opravdu často, možná je načase, abyste si daly s takovými trendy chvilku pohov. Za chvilku se móda zase ustálí a najednou si budete moct koupit pouze takové kousky, které jsou osvědčené a trendy. Nyní si tedy stále dělejte parádu pouze s takovými kousky, které v sobě nesou především jednoduchost. Tedy basic trička nebo například oblíbené roztrhané džíny jsou podmínkou, kterou byste měli mít ve svém šatníku.

Rozhodněte se také například pro tenisky, které najednou lákají řadu lidí, protože právě tenisky jsou opravdu základ botníku. Mimo jiné však nezapomínejte na lodičky, které jsou v dnešní době také potřeba, protože pojí nejen elegantnost, ale také ležérnost. I když jsou lodičky jedny z nejvíce nepohodlných bot, možná byste se měli zaměřit na to, abyste jich měli v botníku alespoň dvoje, stejně jako tenisek. Protože právě tyto dva kousky jsou v současném módním světě na vrcholu, a to už proto, že se elegantnost a ležérnost velmi prolíná.

Nebojte se kombinovat roztrhané džíny a lodičky nebo například botasky a šaty

Pakliže nevíte, co si obléknout, přesto však chcete vypadat k světu, možná byste se měli zaměřit především na lodičky a roztrhané džíny. Pokud jste si do nynějška mysleli, že tato kombinace je hotové tabu a že se opravdu nesmí dané kousky kombinovat, jste na omylu, protože přesně tyto kousky je nyní povinností dávat k sobě. Zaměřte se tedy na nestárnoucí lodičky a džíny, které jsou nyní velmi stylové a které si nyní můžete koupit v kdejakém obchodě či si je můžete udělat doma. Pakliže však chcete své nohy nechat v pohodlí, protože je zrovna teplo a nechcete, aby vám krásné počasí kazila právě bolest nohou, zkuste to s obyčejnými teniskami. Pakliže je zkombinujete s šatami, najednou vykouzlíte opět tu nestárnoucí kombinaci, jež nyní láme všechny rekordy.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..