franchising reality

Reality jsou skvělým prostředkem k podnikání

S čím se bude podnikat – to je jistě řada každých začínajících podnikatelů, kteří se bez rozmyslu chtějí vnořit do tohoto riskantního světa. Bohužel to není tak lehké, proto se není čemu divit, když nakonec zkrachují stejně tak rychle, jako rychle začínali. S čím se přijde na trh, to musí být určitě zodpovězená otázka, která musí zaujmout řadu návštěvníků. Jelikož se na nynějším trhu vyskytuje už opravdu všechno, tak se musíme rozhodnout pro produkt nebo pro službu, která by stoprocentně obstála v konkurenčním boji – nebo se můžeme zaměřit rovnou na značku, která už má nějaké to své jisté místo na trhu. Pakliže si myslíte, že to nejde, tak to jde, protože přesně to umožňuje franchisový systém, který umožňuje franchisantovi podnikat pod jménem jiného známé podniku na základě licenčních smluv.

Franchising se v České republice rozrostl především díky rychlému občerstvení, ovšem nyní se rozrostl i v jiných oblastech, nejen v tomto jídle. Musíme mít na paměti, že nemusíme podnikat pouze s nezdravým stravováním, ale také především s módou, s bydlením, s bankovnictvím či s jinými oblastmi – dokonce i s realitami. Ty v současné době při současné ekonomické situaci v České republice zajímají řadu investorů, kteří by se chtěli stát takovými správnými franchisanty.

Jaké franšízové řetězce v realitní oblasti vedou v České republice?

V Česku si své čestné franšízové provozovny získaly především pobočky ERA reality a taky EVROPA realitní kancelář. Obě tyto realitní kanceláře v sobě nesou velké množství klientů a neustále se rozrůstají, a to s velkou grácií a s pompou, proto se není čemu divit, když podnikat pod těmito firmami chce stále větší a větší množství lidí. Navíc reality jsou v dnešním současném světě jakousi jistotou, že nebudete na mizině, protože ceny bytů, domů i pozemků neustále rostou a pronájmy jednoznačně vítězí, protože hypotéku už není tak jednoduché dostat. Tedy alespoň ne v takové výši, ve které bychom ji chtěli mít.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..