jak se rychle stanete miliardářem

Jak se rychleji stanete miliardářem?

Být miliardářem si dneska přeje naprosto každý. Lidé zkrátka chtějí být bohatí, chtějí vlastnit všechno, co se jim líbí. Jenže k takovému bohatství vede těžká a dlouhá cesta. Dnes se do podnikání hrnou hlavně mladí lidé, kteří chtějí ukázat svým rodičům, že nikdy v životě nemusí dělat to, co je nebaví. Podnikání jim dává jakousi možnost volnosti, ale zároveň se zde naučí velké odpovědnosti. A taky trpělivosti – většinou se miliardářem totiž stáváme až kolem čtyřicátého až padesátého věku. Miliardy si však můžeme trochu přilákat, ale jak?

Jelikož je v Česku hned několik miliardářů, minulé vydání časopisu Forbes udělalo jakýsi průzkum, který se týkal věcí, které všechny miliardáře spojují. Pojďme si proto říct, co nesmíte jako miliardáře postrádat, jaký titul vás nejlépe posune k vysněným miliardám a kde byste měli bydlet, aby se váš byznys rozjel na plné obrátky.

Jaký titul vítězí?

Velká část miliardářů má titul, ale dnes se dokazuje i to, že bohatí mohou být i ti bez titulu. Pokud však budete mít titul například DOC. nebo Ph.D., tak se k miliardám můžete trochu blíž dostat. Hodně peněz dostávají taky šikovní inženýři nebo ti, kteří mají před jménem JUDr.

Jaké je miliardářské město?

Všem musí být jasné i to, že pokud bydlíte na vesnici, nikdy nemůžete být tak bohatí, jako když žijete ve městě. Miliardářským městem se stal podle průzkumů Hradec nad Moravicí, kdy se zde žili dva miliardáři ze zhruba pěti tisíc.

Taky podnikání velice prospívají jiná velká města, například Praha nebo Brno. I Ostrava už se dostává k favoritům.

A co rodina?

70 miliardářů České republiky má rodinu. Něco na tom asi je. Manželku má každý z nich, co se týče dětí, tak nejčastější počet jsou dvě děti. Tři děti nejsou v kurzu, ale čtyři naopak ano.

Majetek by se měl pohybovat kolem pěti miliard korun – kolem této částky se pohybuje majetek většiny českých miliardářů.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..