pujcka

Půjčka pro OSVČ je k dispozici zcela bez otázek a omezení

Když máte dobrý podnikatelský plán, není třeba na nic čekat a zbytečně tak dávat šanci konkurenci na trhu, aby její hvězda zazářila na nebi o něco dříve než ta vaše. Pokud jste si jistí, že uspějete, na startu může pomoci malá půjčka pro začínající OSVČ, která se pojí s minimální porcí administrativy a nebude vyžadovat žádné hmotné záruky ani ručitele. Obejde se tedy bez papírování, jehož se obávají hlavně začátečníci. Jednání s úřady nemusí být vždycky příjemné, ale s nebankovním poskytovatelem půjček to bude úplně jinak!

Až dvacet tisíc naprosto na cokoliv

Nenáročná a rychle schválená, přesně taková je půjčka pro OSVČ. Není přece žádný důvod strávit odpoledne papírováním a vyřizováním formalit, zvláště pokud na vás čeká podnikání, svět, kde nedostanete nic zdarma a musíte si svou práci obhájit před klientem. Na to je zapotřebí dostatek času, zejména v době, kdy v oboru začínáte a učíte se novým věcem. Dobře mířená půjčka pak start určitě usnadní, ale neměla by současně zatěžovat víc, než je kvůli aktuální legislativě opravdu nutné. Na co si můžete například půjčit?

  • Software pro vaše kanceláře. Ať už budete pracovat s grafickými nebo textovými programy.
  • Vybavení provozovny. Židle, stoly, skříně, ale možná také lednička do společné kuchyně.
  • Začátky mohou být obtížné, nikdo vás ještě nezná, investice je nutná i do oblasti reklamy.

Dlouhé dotazníky nechejte průzkumům trhu

Vyřizování potrvá jen minuty, podnikatelský úvěr rozhodně není o dlouhém čekání. Bezúčelový charakter je také velmi dobrá zpráva, když se obejdete bez dokládání účtenek, faktur nebo smluv, získáte tím čas věnovat se svým koníčkům nebo se zlepšovat v oboru, v němž hodláte už brzy naplno prorazit. Vybrat si můžete sumu v rozmezí 5 a 20 tisíc korun, splátkový kalendář lze rozložit mezi 7 a 30 kalendářních dnů. Jaká bude právě ta vaše varianta?

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..