Čtyři aplikace, díky kterým budeme produktivnější než doposud

Čtyři aplikace, díky kterým budeme produktivnější než doposud

V posledních měsících si řada lidí musela zvyknout na práci z domova. Formou home office začal pracovat každý druhý zaměstnanec, ovšem někteří si s tímto úkolem neuměli poradit. Home office zkrátka není pro každého. Je to způsob práce, který si vyžaduje opravdu velkou míru zodpovědnosti a nulovou prokrastinaci. Pokud jste se potýkali (nebo snad ještě potýkáte) s nízkou produktivitou a nulovou efektivitou, máme pro vás tipy na čtyři mobilní aplikace, které vás z tohoto bodu dostanou.  

Aplikace Forest 

Lidé milují interaktivní záležitosti a taktéž milují hry. Aplikace jménem Forest to bere na vědomí a sází na lidskou touhu vítězit. Jedná se o aplikaci, ve které jenom s pomocí vlastního soustředění vypěstujete vlastní les. Pokud vydržíte po stanovený čas pilně pracovat, vyroste vám strom. Pakliže ale budete prokrastinovat, váš les začne skomírat.  

Aplikace Brain.fm 

Pro operační systémy iOS a Android existuje aplikace Brain.fm. Jedná se o aplikaci určenou těm, kteří sází na vyšší soustředěnost s pomocí zvuků. Díky aplikaci se soustředíte díky melodiím a díky anulování okolního ruchu.  

Aplikace Focus 

Pokud vás od práce odlákávají rušivé webové stránky nebo jiné aplikace, s pomocí aplikace Focus se jimi už nebudete muset zabývat. Jedná se o aplikaci, která zajistí lepší výsledky tak, že vás doslova odstřihne od veškerých rušivých elementů, jež máte otevřené přímo v počítači. Díky aplikaci se zbavíte svého zlozvyku kontrolovat e-maily nebo dění na sociální síti každou půl hodinu.  

Aplikace Things 

Máte neustále nepořádek ve všech vašich úkolech? Snažíte se uspořádat si veškeré pracovní věci, ale nedaří se vám to? Pak budete milovat aplikaci jménem Things, díky které se propojí kalendář i seznam vašich úkolů. Své denní plány tak zvládnete daleko efektivněji a lépe. 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..