poe-poe

Poe-Poe – že by další expandování?

Existují dvě skupiny – první je ta, která se nehrne do podnikání, a to proto, že nemá dostatečný kapitál. A pak existuje druhá skupina, která by ráda podnikala a má i dostatečná kapitál, ale která na druhou stranu neví, v čem podnikat. Pro první skupinu máme jenom jedno řešení, a sice musí se bohužel začít šetřit, ale pro tu druhou máme trochu lepší možnost, a sice podnikat pomocí franchisingu.

Podnikání na základě franchisingu je v dnešní době velice oblíbené. Mnoho lidí podniká právě díky tomuto. Lidé jsou totiž rádi, že si nemusí žádný podnik zakládat a vést ho od nuly, ale mohou začít poměrně dobře podnikat už pod rozjetou značkou, která se už dostala do podvědomí lidí.

Takto podniká například řada fastfoodů, mezi něž se řadí asi nejznámější McDonald’s nebo samozřejmě KFC. Na Moravě je však nyní velkým hitem takzvané Poe-Poe, což je také rychlé občerstvení, ovšem s cenami, které se ostatním rychlým občerstvením nemohou rovnat. Celou pizu zde koupíte za 70 korun, což se rozhodně vyplatí.

A právě toto rychlé občerstvení se rozhodlo dál expandovat.

Kam se rozrůstá nyní?

V nedávné době se toto rychlé občerstvení rozrostlo i do velkých moravských měst, nyní však míří do celé republiky – tedy zatím se rozrůstá po celé po Moravě, až další krok bude celá republika. Nově se s tímto rychlým občerstvením můžete setkat v Brně, dále také v Teplicích, v Přerově a dokonce i v Ostravě!

Během dvou let obrovský rozkvět!

Poe-Poe je na trhu pouhé dva roky a už během těchto dob se rozkvetl do obřích rozměrů. Nejdříve to všechno začalo ve Zlíně první prodejnou, nyní je prodejen už několik. Konkrétně mají v provozu pět poboček, z toho jsou tři franšízové. Mimochodem se franšízanti stále hledají, proto pokud máte zájem spolupracovat a pracovat pod jménem této společnosti, neostýchejte se a napište.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..