Pizza Coloseum

Pizza Coloseum hledá nové franšízanty!

V současné době se dá podnikat skutečně v čemkoliv. Pokud i vy chcete podnikat, měli byste rozjet podnikání v oboru, který vás zajímá. Pokud vás zajímá jídlo, nebojte se otevřít si nějakou gastronomickou pobočku – vždyť právě těch není nikdy dost! A každá jde navíc udělat jinak a lépe. Velká konkurence na vás bude číhat hlavně v oblasti pizzerií – zde totiž vévodí česká pizza s pastou z Itálie!

Určitě síť restaurací Coloseum znáte. Jedná se o franšízovou síť, jejíž pobočku si můžete otevřít i vy sami. Právě Pizza Coloseum nabízí skvělou příležitost pro všechny franšízanty, kteří chtějí být součástí dobře kvetoucího podniku, která má jistě slibnou budoucnost.

Tato firma si své franšízanty skutečně pilně vybírá, proto se není čemu divit, když nabízí spolupráci jenom v určitých městech České republiky. Aktuálně hledá franšízanty hlavně ve Frýdku-Místku a taky v Českých Budějovicích.

Letos se radovala z milionu zákazníků!

Pizza Coloseum je v současné době skutečně velice dobře prosperující firma, která se těší z mnoha návštěvníků, kteří se tu vymění. Například za poslední rok tato firma obsloužila více jak milion zákazníků, což je víc jak skvělé! Lidé tuto restauraci milují, protože je to podle všeho jakési italské náměstí, kde se setkávají jenom moderní lidé.

Co je cílem společnosti?

I tato společnost stejně jako jiné společnosti má svůj cíl, za kterým si de. Cílem je hlavně být jiní, být jiní od ostatních, lišit se od své konkurence. Pizza Coloseum se neustále snaží být originální. Chce vytvořit místo, které bude krásné nejen pro zamilované rande, ale taky kde se bude moct sejít rodina a kde budou moct společně poobědvat.

Více o firmě Pizza Coloseum:

Firma vznikla už v roce 1993 a původně to byla firma, která se zaměřovala jenom na gastronomické služby. První restaurace s italským menu byla otevřena v Praze a původně se jmenovala Bakare. Otevřena byla v roce 1995.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..