obývák

Co z obýváku vyhodit, protože kazí moderní vzhled?

Když si stavíte dům, při zařizování se snažíte, aby byl naprosto moderní a podle aktuálních módních trendů. Dnes už s pomocí internetu není vůbec těžké udělat z jakéhokoli domu krásný a moderní dům snů, pokud si však na to vyhradíte peníze. Na internetu totiž máte stále kvanta článků, které jsou vám k dispozici kdykoliv si umanete. Ženy tak například tráví svůj volný čas – že brouzdají na internetu a snaží se hledat aktuální novinky ve světě bydlení, po kterých by sáhly hned, co budou k dostání na pobočce v jejich městě.

Ovšem zařídit domácnost moderní, to není ani zdaleka tak těžké, jako docílit udržení takové domácnosti. Přece jenom bydlení je oblast, v níž se neustále něco mění, proto i vy mějte na paměti, že je třeba mít stále oči otevřené a sledovat vše, co se kolem nás změní.

Pro udržení moderní domácnosti potřebujete hlavně sledovat to, co doma máte a z módy to najednou vyjde. Znáte to, stejně jako v oblečení existují „in“ zóny a „out“ zóny, pak i zde takové zóny jsou. Aby vám nic neuteklo, přinášíme aktuální seznam věcí, které, pokud máte zejména ve svém obývacím pokoji, byste měli ihned vyhodit, protože ty vám kazí modernost vašeho příbytku.

• Stěny plné porcelánu

I když jste si mohli všimnout, že v obchodech s nábytkem neustále přibývá velké množství zlatých a stříbrných kousků a že mezi nimi je neustále také velké množství takových hrníčků a talířků, vystavené ve skříni jsou zkrátka tabu. Mnoho rodin má v obývacím pokoji stěny, v nichž jsou za sklem vystaveny nejrůznější hrníčky a talířky po babičce, které jsou nám líno vyhodit, prodat, vyměnit nebo jen schovat na půdu. Jenže ani takové skříně nejsou žádné skladiště, proto pokud hrnečky nenosíte, zbavte se jich.

• Přehozy přes gauč

Pokud máte v obývacím pokoji krásný světlý gauč, nejspíše na něm máte také i nějakou deku nebo přehoz, jejž jste koupili někde na bleším trhu. I ten vyhoďte, protože vám kazí konečný look. Místo toho nechte gauč krásně prázdný nebo na něj rozhoďte umělé kožešiny, kterých je nyní dnes všeho všudy dost. Ty jsou mnohem vkusnější než mnohdy ani nepříliš padnoucí deky přes gauč, které se stejně jenom spravují, protože po sezení jsou celé pokrčené.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..