Objem nebankovních úvěrů

Objem nebankovních úvěrů každoročně narůstá, po změně zákona zůstaly na trhu pouze licencované společnosti

Peníze potřebuje ke svému životu naprosto každý člověk. Někdy se však stane, že jich vyžadujete nad rámec svých úspor a na novou věc se vám nechce šetřit řadu dalších měsíců. Jestliže tomu tak je, pak je nejlepší variantou zvolit úvěrovou pomoc. Tu v současné době velice úspěšně reprezentují nebankovní půjčky.

Silný konkurent bankovního segmentu, který má bezúčelový charakter. To znamená, že je můžete využít v podstatě na cokoliv. Nejenom k nákupu nové a vytoužené věci, ale také k uhrazení nejrůznějších závazků.

Nová podoba nebankovních půjček

O tu se v několika posledních měsících postarala především novela zákona o spotřebitelských úvěrech, jež zpřísnila požadavky na nebankovní společnosti. Díky tomuto kroku se velice důkladně pročistil trh a zbyli jen ti nejsilnější hráči na trhu, u nichž máte jistotu spolehlivosti a férového úvěrování, podle zákona.

Čtěte také: Přehled nebankovních společností, které splnily zákonné podmínky a získaly licenci od ČNB

Nebankovní půjčky dnes lámou rekordy a stávají se velice flexibilním a praktickým nástrojem pro financování čehokoliv. Díky jejich celkové variabilitě si lze výsledný model půjčky nastavit v podstatě dle vlastních potřeb, a to na základě nejrůznějších parametrů.

  • Velikost půjčky
  • Celková doba splatnosti
  • Úroková sazba
  • Přidružené služby

Jak žádat o nebankovní úvěr?

Zjednodušeně řečeno lze tvrdit, že nebankovní půjčky jdou s dobou. To znamená, že je nemusíte shánět na pobočkách společností, ale využijete k tomu daleko jednodušší a rychlejší cesty. Tou je samozřejmě internet. Nebankovní úvěry jsou pak dostupné nejenom z počítače, ale také z libovolného mobilního telefonu s mobilními daty. O konkrétní částku požádáte kdykoliv a odkudkoliv. Na to má vliv i neomezená přístupnost 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu.

Jediné, na co byste si měli dát pozor je výběr té správné online žádosti na internetu. Nejlépe o nebankovní půjčky žádat na dlouhodobě prověřených serverech, které vám přináší to nejlepší řešení šité na míru. Jedním z takových je například online server Okfin.cz. Ten si zakládá svou pověst na aktualizovaných datech, přehlednosti a bohatém výběru nebankovních společností.

Jestliže nemáte úplně jasno v tom, jaká nebankovní půjčka bude vhodná právě pro vás, využijte v tomto případě možnosti srovnání všech nabídek najednou. Tímto krokem se postaráte o to, že požádáte o tu nejvýhodnější půjčku na trhu. Ostatně vybírat je z čeho.

  • Půjčky před výplatou
  • Hotovostní půjčky
  • Konsolidace půjček
  • Půjčka ihned na účet

Tak neváhejte a zkuste své štěstí právě u nebankovních půjček libovolné výše.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.