investice

Nevěřte všemu, co vám ve světě investicí sdělí

Svět investicí je pro neznalé dosti nebezpečné místo. Není se čemu divit, vždyť právě na neznalé se dnes ve světě investicí doslova čeká. Právě oni jsou totiž zdrojem příjmů mnoha podvodných investorů a makléřů, kteří přijdou na první pohled s dobrým účelem vám pomoct, ale následně se z nich stanou hotoví lotři, díky kterým se během několika dní octnete na mizině.

Pokud se rozhodnete vstoupit do světa investování, pak byste měli hledět na to, kam vaše investování bude směřovat a hlavně byste neustále měli mít oči na stopkách. Bohužel i v tomto světě platí to, že věřit se dá opravdu jenom nám samotným a nikomu jinému. Pokud ukážete, že jste slabý článek v tomto velkém silném celku a že nevíte o investování nic, slétnou se na vás podvodní makléři jako včely na med a z jejich spárů se už nedostanete.

Začnou vás lákat na nesmyslné přivýdělky!

Jejich poznávací znamení je to, že vás začnou lákat na podezřelé přivýdělky nebo na nesmyslné investice, které vám na první pohled přijdou naprosto nereálné. Poté budou hrát na to, že ve světě investicí je mnoho nereálných věcí a že rozhodně to stojí za zkoušku, ovšem nenaleťte těmto bláhovým sladkým řečem.

Mezi jejich nejčastější lži patří hlavně ta, která vám bude tvrdit, že získáte třeba dvacet tisíc denně. To je však na první poslech lež jako trám, ovšem neznalí tohoto světa těmto „kecům“ opravdu dokážou naletět. A právě tak se plní kapsy penězi makléřům a právě tak se vaše kapsy prohlubují.

Nevěřte všemu, co se říká a píše

Ještě jednou je tedy nutné upozornit na to, že nevěřte všemu, co se říká nebo co se píše. Ať už je člověk jakkoliv milý, ať na vás působí jakkoliv sympaticky, tento svět je plný lhářů a přetvářky. Nenaleťte tedy na každou nabídku, kterou vám nabídnou. Samozřejmě je dobré, když poznáváte svět mimo stavební spoření, ale dbejte na to, ať se nedostanete do spárů zlých rukou investičních makléřů.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..