Nechtěné vánoční dárky

Neudělaly vám vánoční dárky radost? Víme, co s nimi

Vánoce jsou konečně za námi, což znamená, že už se jenom musíme zbavit nejen stromečku, ale hlavně taky kil, která jsme nabrali z toho vynikajícího jídla, kterého bylo všude dostatek. Kromě toho, že už skončila doba pohádek, se musíme vykolébat opět do práce a dát se do toho „správného režimu“, z něhož jsme během zimních dovolených vypadli. Pokud si ještě nyní třídíte dárky, které jste dostali od svých příbuzných, a pokud se vám většina nelíbí, nemusíte je rovnou vyhazovat nebo schovávat na půdu. Víme, co s nimi!

Existuje mnoho možností, co s nimi můžete udělat. Říká se, že dárky se nemají prodávat nebo vyměňovat, ale pokud se vám nelíbí, proč byste je nesměnili za to, co se vám skutečně líbí? Poradíme vám, co s dárky, které nejsou zrovna podle vašeho gusta.

1) Vraťte to (vyměňte nebo si vezměte peníze)

První možností, kterou můžete využít, je vrátit je. Obchody během vánočních svátků prodloužily dobu, během které můžete dárky vrátit. Nyní by každý obchod měl mít lhůtu na vrácení třicet dnů, což je doba dost dlouhá na to, abyste se rozhodli, jestli dárek skutečně chcete vrátit. Buď byste si mohli za tuto věc vzít něco jiného, co se vám líbí, nebo byste mohli tuto věc vrátit a dostat penáze, za které si koupíte to, co se vám skutečně hodí.

2) Prodejte to (za peníze si koupíte to, co chcete)

I když se říká, že dárky se prodávat nemají, lidé se utlučou po novém oblečení s visačkou nebo po novém vysavači, který není podle vašeho gusta! Je to možnost, jak lehce přijdete k penězům, které jsou po vánočních svátcích víc než potřeba.

Za utržené peníze si opět můžete koupit něco nového, něco, co se vám skutečně hodí. Nebo se můžete rozhodnout pro možnost, že si peníze schováte do pokladničky a pojedete za ně na dovolenou (pokud si tedy do pokladničky budete přispívat i v průběhu roku).

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..