mayweather vs mcgregor

Nenechte si ujít zápas století!

Už dlouhou dobu se nejen nadšenci do sportu těší na událost století. Pomalu ale jistě se blíží zápas, díky kterému si lidé berou volno v práci, díky kterému se ruší schůzky nebo rodinné návštěvy. Tato událost už od první chvilky, kdy se zápas potvrdil, bere veškerou pozornost ve sportovním světě. Mluví o ní v televizích, píší v novinách či na internetu. Konečně se však nebude psát pouze o favoritech na vítěze, ale už se bude psát pouze o vítězích! Zápas mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem je konečně tady!

mayweather vs mcgregor

mayweather vs mcgregor

Zápas mezi bývalým boxerským šampionem Floydem Mayweatherem a UFC hvězdou Conorem McGregorem je za dveřmi. Vypukne 27. srpna. Půjde pouze o čistý box – na místě nejsou vítány žádné kompromisy. Bude se jednat o velkolepou show, kterou bude sledovat nespočet milionů lidí.

Kdo tento „zápas století“ vyhraje?

Už od první chvilky se smetly na toto téma nejrůznější spekulace o tom, kdo to asi vyhraje. Větším favoritem je boxer Floyd, protože právě tento muž se může pyšnit tím, že za svou profesionální kariéru ani jednou neprohrál – 49 vítězství má tedy na svém kontu. Ovšem McGregor sice třikrát prohrál, ale 21krát vyhrál – do paměti lidí se zapsal hlavně díky souboji s Josém Aldem, kdy ho k zemi dostal za neskutečných třináct vteřin! Oba tedy patří k těm nejlepším, proto bude tento zápas tak sledován.

Kde ho budu moct sledovat? A od kolika hodin?

Jelikož je mezi Amerikou a Českou republikou časový posun, v Česku zápas můžete sledovat 27. srpna někdy v ranních hodinách, ovšem vidět ho můžete pouze na dvou stanicích, a to na Nova Sport 1 a také na Voyo. V jiném případě si musíte počkat na záznam, který se ukáže světu co nevidět po skončení tohoto utkání. Na Nova Sport 1 a na Voyo zápas bude k vidění konkrétně kolem půl šesté ráno. V americkém Las Vegas začne zhruba v jednu hodinu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..