franšíza

Nejstarší franšíza s nemovitostmi míří do Česka!

Franchising se dostal do České republiky rychlostí blesku. Nejdříve nikdo tomuto podnikání, které je založeno na základě licenčních smluv, nikdo nevěřil, ale dnes se do něj pouští čím dál více podnikatelů. Možnost zaujmout na trhu značkou, která je opravdu už vštípena do podvědomí lidí – to je sen každého začínajícího podnikatele. Je však nutné zmínit, že pokud začnete podnikat jako franchisant, bude na vás kladena mnohem větší zodpovědnost než s firmou vlastní, se kterou byste přišli na trh.

Nicméně je nutné poznamenat, že nejen zahraniční firmy, ale také i ty české firmy se zaměřují na toto podnikání. Je to opravdu báječné, protože se tak díky franchisingu může rozvíjet a rozšiřovat nějaká značka, aniž by její vlastníci hnuli prstem. Franchisanti mají svou provozovnu pod svým dohledem a je pouze na nich, jak se rozhodnou s firmou naložit. Samozřejmě vše musí korespondovat s pravidly a podmínkami, které jsou odsouhlaseny podpisem v licenční smlouvě.

Mimo jiné se Česká republika stává dobrým místem, kam se uchylují franšízové prodejny mnoha známých celosvětových značek. Právě jedna z takových nyní ukazuje, jak se to vlastně v tomto podnikání dělá. Jedna z nejstarších franšíz z nemovitostmi na světě v ČR posiluje – společnost Century 21. Nadějná franšíza, která se v ČR již několik let rozrůstá.

Kdo všechno spadá pod tuto společnost?

Společnosti Century 21 je na podnikatelském trhu zhruba od roku 1971. Tato mezinárodní společnost s nemovitostmi otevřela své dveře poprvé v Kalifornii. Od té doby se rozrůstá napříč celým světem. Mezi lidi, kteří spadají pod tuto velkou mezinárodní společnost s nemovitostmi a mají ji na starosti, se řadí hlavně realitní makléři, jako jsou Art Bartlett a dále také Marsh Fisher. Ti svou první kancelář otevřeli koncem sedmdesátých let. Pod jejich vedením se tato velká společnost stala jedničkou na americkém trhu s nemovitostmi, a to nejdříve s počtem realitních transakcí.

Značka se specializuje, zaměřuje a je známá díky svému kvalitnímu poradenství, dále také díky svým spokojeným klientům, kteří jsou rádi, že se jedná o rychlé, bezpečné a hlavně naprosto výhodně zprostředkování realitních transakcí.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.