Na světě je už miliarda uživatelů iPhonů, hlásí průzkumy

Na světě je už miliarda uživatelů iPhonů, hlásí průzkumy

Uživatelů společnosti Apple neustále přibývá. Tomu se ostatně nemůžeme divit, vždyť společnost každým rokem představuje exkluzivní novinky a jedné z nich člověk zkrátka podlehne. Zejména letošní rok byl pro společnost typickou svým nakousnutým jablkem velice zajímavým. Během podzimu se ukázalo rekordní množství iPhonů a k tomu ještě několik produktů společnosti Apple, že se po nich opravdu jenom zaprášilo. Poté průzkumy ohlásily, že je na světě už miliarda uživatelů iPhonů.  

Už je tomu 13 let 

Už je tomu rovných třináct let, co se světu ukázal vůbec první chytrý telefon, který si od prvního okamžiku říkal iPhone. A po dlouhých třinácti letech se to opravdu podařilo – překročil se pomyslný milník a uživatelů společnosti Apple je rovná miliarda. Je třeba podotknout, že mluvíme o těch aktivních uživatelích iPhonu, nikoli o neaktivních majitelích telefonu s nakousnutým jablkem.  

A i když je tomu už třináct let, co je na světě iPhone, je třeba říct, že i po dlouhých třinácti letech patří k těm nejpopulárnějším vůbec. A samozřejmě patří i k těm nejprodávanějším. A i když se nyní rýsují zajímavé spolupráce s konkurenty, mnozí konkurenti se stále snaží bezostyšně kopírovat typické vlastnosti iPhonů.  

iPhony vlastně nikdo nečekal 

Co je velice zajímavé, tak fakt, že iPhony vlastně nikdo před třinácti lety nečekal. S unikátním smartphonem přišel Steve Jobs a prakticky ihned se z něj stal jeden z nejúspěšnějších chytrých telefonů na celosvětovém trhu.  

Steve Jobs si nechával toto své překvapení pro sebe až do poslední chvíle. Ani těsně před tiskovou konferencí nikdo netušil, že Apple za pár chvil vstoupí do světa mobilních telefonů. Do té doby to byla především společnost zaměřující se na hudební přehrávače v kapesním provedení či počítače. 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..