muzikály, které stojí za to

Muzikály, které stojí za to vidět

V dnešní době je kultura opět velice ceněná. Divadelní představení jsou dneska vyprodaná, pokud jsou dobrá. Lidé chtějí trávit čas i jinak, než jenom v kině nebo na gauči u oblíbených televizních programů. Navíc do divadel většinou chodí zamilované páry, které se mohou vyfiknout a jít k tomu ještě na krásnou a romantickou večeři. Pokud je ale vaše divadelní představení, na které jste chtěli jít, vyprodané, pak zkuste jít na muzikál. I tento druh kultury vás naprosto dostane!

Muzikálů je nyní všude mnoho. Velice oblíbené jsou ty muzikály, které se aktuálně hrají nebo budou hrát v Praze. Pokud nevíte ani o jednom, přinášíme vám pár tipů na ty nejlepší muzikály, které vás doslova dostanou! A pozor – lístky na ně ještě jsou v prodeji, proto dvakrát neváhejte.

• Rocky

Aktuální jedničkou mezi muzikály je rozhodně muzikál Rocky! Tento unikátní muzikál je naprosto fenomenální! Pokud jste na něm ještě nebyli, tak právě nyní je opět v Kongresovém centru v Praze! A budou ho hrát snad až do Vánoc, proto je tento muzikál originální předvánoční dárek.

Jedná se o strhující příběh, jehož předlohou je legendární film „Rocky“. V hlavních rolích uvidíte Jana Kříže, Hanku Holišovou, Kryštofa Michala nebo třeba Markétu Procházkovou, Romana Vojtka či Vojtěcha Bernatského.

• Ples upírů

Další skvělý muzikál, který se hraje v Praze, je Ples upírů. Premiéru měl na začátku letošního roku a hned bylo jasné, že se zrodil fenomén v muzikálech. Jistě jste v televizi viděli celou řadu reportáží o tomto unikátním muzikálu, a pokud ne, na internetu je řada z nich stále ke zhlédnutí.

V hlavních rolích uvidíte například Mariana Vojtka, dále Bohuše Matuše nebo Natálii Grossovou, Michaelu Gemrotovou nebo Michala Bragagnola či Lukáše Randáka nebo Pavla Vítka. V dalších rolích se objeví Magda Malá, Jiří Nováček, Michaela Nosková nebo Tomáš Vaněk.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..