mějte vlastní televizi

Mějte svou vlastní televizi! Třeba Novu! Je opět na prodej

Pokud podnikáte, moc dobře víte, že je zapotřebí mít pořádnou reklamu. Dneska se nejvíce využívají reklamy na sociálních sítích, protože reklamy jsou zkrátka na sociálních sítích nejlevnější a hlavně taky mají často největší dosah. Ovšem pokud chcete zaujmout i starší generaci, vyplatí se udělat nějakou televizní reklamu, ale ta bohužel stojí pěknou sumu peněz – pokud tedy nějakou tu svou vlastní televizi nevlastníte. Jestli si myslíte, že vlastnit televizi je nesmysl, tak teda není. Například nyní můžete vlastnit jednu z nejsledovanějších televizí v České republice. Na prodej je totiž televize Nova!

Už několikrát v minulosti jsme se potýkali s informací, že se tato velice sledovaná televize prodává. Nikdy se to však nějak nepotvrdilo. Nyní se však její vlastnící společnost, společnost CME, rozhodla ji skutečně prodat, ovšem cena zatím bohužel není známá. Jednoznačně se však nebude jednat o malou sumu peněz.

Jak se dá předpokládat, prodej tohoto českého televizního giganta vzbudil zájem u celé řady miliardářů. Přece jenom vlastnit taková média je jenom ku prospěchu vlastníka.

Kdo si na televizi brousí zuby?

Na tuto televizi si brousí zuby nejeden vlivný Čech. Mezi vážné zájemce se řadí například Pavel Tykač nebo Daniel Křetinský. Samozřejmě si na ni brousí zuby i Andrej Babiš, ale to se skutečně dalo předpokládat. Ten už nyní vlastní velkou škálu médií, mezi něž se řadí například nejposlouchanější rádio v Česku – rádio Impuls – nebo taky Marfa či iDNES.cz.

Kdo však na televizi skutečně může koupit?

Televizi však ani jeden z nich by nemohl koupit – předpokládá se opravdu vysoká cena. Jediný, kdo by ji mohl koupit, je dneska nejbohatší Čech Petr Kellner, který o televizi samozřejmě budí taky zájem. Kdo ví, jak to bude, protože Petr Kellner se řadí sice ke stovce nejbohatších lidí světa, ale vedou se o něm různé spekulace. Nikdo ho zkrátka nikde neviděl.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..