Spolupráce McDonald’s a The Walt Disney

McDonald’s a The Walt Disney po 12 letech opět spolu

Pokud bychom měli vyjmenovat světové giganty, které zná naprosto každý, vyjmenovali bychom „McDonald’s“ a „The Walt Disney“. Právě tyto dva giganty zná totiž celý svět, každý si ihned vybaví jejich logo či to, čím se zabývají. A představte si, že právě tito giganti se opět dali dohromady. Není to poprvé, co se McDonald’s a The Walt Disney spojují, podobně tomu bylo před dvanácti lety, kdy se hračky tehdejších filmových hitů staly součástí dětského zdravého menu. A letos je tomu opět tak.

McDonald’s je každým dnem pronásledován konkurencí. Na paty mu šlape nejen konkurenční KFC, ale i mnoho zdravějších rychlých občerstvení. Americký gigant se však nevzdává a stále vytahuje esa z rukávu. Aktuálním esem bylo obnovení spolupráce s dalším americkým gigantem – s The Walt Disney.

Kdo by neznal animované pohádky od Disneyho! Samotný příběh zakladatele této značky nás dohání k slzám, nerozesmutní nás jen mnohé pohádky, které zasáhnou u srdce jak děti, tak i dospělé.

Kdy nastane spolupráce?

Po dlouhých dvanácti letech se opět můžeme těšit na oblíbené animované postavičky, které budou součástí dětských menu. Vše by mělo vypuknout letos v červnu, kdy do kin zamíří premiéra nového animovaného snímku Úžasňákovi 2, což je velice očekávaný animovaný hit, na který půjdou do kina jak děti, tak i dospělí, kteří se chtějí vrátit do svého dětství.

Menu budou zdravější

Aby bylo dětské menu kupované a aby spolupráce fungovala, McDonald’s musel změnit obsah dětského menu. Bylo totiž jasné, že by rodiče nekupovali dětem tak tučné menu, které by jim zvýšilo cholesterol. Změna obsahu byl tedy razantní a potřebný krok. Z menu zmizela všechna tučná jídla, ubralo se na cukru a samozřejmě i na nasycených mastných kyselinách. Došlo k vyřazení čokoládových mléčných koktejlů a cheesburgerů. Jídlo v menu se do června upraví tak, aby bylo pro děti méně škodlivé a aby bylo zdravější.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..