nejbohatší podnikatelky

Které podnikatelky se řadí k těm nejbohatším?

Být bohatý by chtěl být jistojistě každý. Už jen myšlenka toho, že si můžeme koupit absolutně všechno, po čem jen toužíme, nás jistým způsobem pohání vpřed a snažíme se, abychom jednoho krásného dne přece jenom měli účet plný milionů, které můžeme utratit za cokoliv, co nás napadne. Jenže mnoho podnikatelů také ví, že jakožto zaměstnanci by se k takové sumě peněz dostali jen těžko – nebo jen s opravdu vysilujícím šetřením, po kterém netouží absolutně nikdo. Proto se také stali podnikateli. Aktuálně obsazují příčky nejbohatších lidí planety pánové, ovšem i ženy touží po tom, aby ukázaly mužům, že i on mohou být bohaté tak, jako pánové. Chce to jen mít nápad a stát si za ním.

Přesně s takovým nápadem za milion či za miliardu přišly do světa bohatých i některé ženy, které se aktuálně mohou s úspěchem řadit k těm nejbohatším vůbec. Jsou jen příkladem toho, že milionové konto nemusí mít jen muži, ale rozhodně také ženy, které půjdou stejnou vytrvalou a trpělivou cestou ke svému cíli. Chce to jen odhodlání a vytrvalost, protože to je v podnikání to nejdůležitější. Které ženy se tedy mohou pyšnit takovým označením a kolik na účtu vůbec mají?

• Oprah Winfrey

Tuto ženu zná celý svět, a to díky její nezaměnitelné show, která se stala jednou z nejslavnějších vůbec. Klidná černoška si tu jen zpovídala své hosty a předávala divákům jejich příběhy, o kterých bylo skvělé mluvit a které dokázaly motivovat. Byla výjimečný především tím, jaké otázky kladla. Právě díky nim dokázala proniknout do každého hosta, což pro ni bylo specifické. Není se čemu divit, když právě ona vydělala neskutečné jmění a její jméno zná opravdu celý svět.

• Liliane Bettencourt

Žena, která se stala bohatou díky tomu, že se nebála postavit se mužské konkurenci. Je právem označována za první dámu byznysu, v němž je součástí už čtyřiadevadesát let. Založila unikátní značku LOreál a také svou vlastní nadaci.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..