jste kreativní

Jste kreativní? Využijte to ve svůj prospěch a vydělejte si!

Řada lidí si touží vydělat, ale bohužel neví jak. Pokud jsou však kreativní, tak mohou sázet právě na svou kreativitu. Dneska na internetu najdete řadu nabídek, která se vás klidně může týkat, jenom musíte si trochu věřit. Třeba pokud jste pisálek, pak nepodceňujte tuto svou schopnost a rozhodněte si přivydělat třeba jako copywriter.

Dneska se dá přivydělat si opravdu různě. Jelikož jsou peníze neustále potřeba, většinou se snažíme o nějaké přivydělání si hlavně pomocí brigád, které máme z domova a které můžeme vykonávat po večerech, když například sledujeme svůj oblíbený seriál. Jestliže se rozhodneme pro takové způsoby přivýdělku, většinou se nám zalíbí hlavně možnosti manuální práce, tedy hlavně tvorba nějakých dekorací nebo třeba oblíbené montování různého zboží. Ale existují ještě jiné možnosti.

Jak již bylo zmíněno, pisálci nemusí podceňovat svůj talent. Dneska existuje celá řada internetových stránek, které jsou určeny pro poptávky po copywriterech. Můžete na těchto stránkách zareagovat na nějakou nabídku, můžete zde nabídnout vaše již napsané články. Přesně takto se dá taky skvěle vydělat.

Pozor na cenu! Ať cena odpovídá kvalitě

Mnoho takových pisálků se bohužel povyšuje nad ostatní profesionály. Mnohdy nabídnou mnohem vyšší cenu, než kterou nabízejí zkušení copywriteři. Je to škoda, protože tak přijdou o možnost si dobře přivydělat. Přece jenom je třeba si uvědomit, že se cena určuje v poměru s kvalitou článku a hlavně také je nutné dbát na to, že je to jenom přivýdělek, nikoliv zdroj obživy.

Většinou je živnostenský list problémem

Jediný problém, který můžete nastat, je ten, že se bohužel budou odběratelé vyptávat po živnostenském listě. Řada společností potřebuje mít tento „obchod“ potvrzený právě živnostenským listem, jenže řada takových pisálků živnostenský list vlastně nemá.

Jestliže se vám však daří ve vašem „pisatelském“ podnikání, pak zkuste zvážit možnost pořídit si živnostenský list jako vedlejší činnost. Fakturace by tak byla možná a vy byste si tudíž poměrně dost mohli vydělat.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.