objednávky

Konkurenční boj vyhrávají ti, u nichž lze objednat online

Podnikání je dnes otevřeno naprosto každému. Mnoho lidí zvažuje, že se do podnikání pustí, ovšem bohužel se pak nechají zastrašit tím, že jejich značka je na trhu nová, což znamená, že se pak bohužel budou muset potýkat s konkurenčním bojem, kde rozhodně vyhraje ten, kdo je ta trhu dlouho, než úplný nováček. Ostatně kdyby tak uvažoval každý, pak by nebylo úspěšných podnikatelů, kteří vedou opravdu úspěšné velké podniky. Konkurenční boje se dají vyhrát i s úplně neznámou značkou.

Nicméně pokud se chcete pustit do světa podnikání, pak se rozhodněte pro svět franschisingu. Budete mít trochu předem vyšlapanou cestu, protože započnete vaši cestu v podnikání pod značkou, která je už trochu známá a která se už jaksi zapsala do podvědomí lidí. Nejtěžší krok bude spočívat pouze v tom, abyste si vybrali tu správnou značku. Rozhodně byste se měli rozhodovat na základě toho, že budete danému oboru rozumět, tudíž budete tak moct posunout vaši provozovnu na úplně jinou úroveň. Dále se rozhodujete podle výše základního kapitálu, protože ten budete potřebovat k odkoupení licenčních smluv a také k vybavení provozovny. Dále zvažujete oblíbenost značky a přemýšlíte nad budoucností – jestli ji podle vás má nebo nemá slibnou. A v neposlední řadě se taky rozhodujte na základě toho, jestli podporuje nebo nepodporuje objednávání online. Právě takové firmy totiž vyhrávají konkurenční boje.

Fastfoody už vědí, jak vyhrát konkurenční boje

Co se týče mobilních aplikací, tak právě to je to, čím ohromí franšízové řetězce své zákazníky. Právě tak se vyhrávají konkurenční boje, proto se není čemu divit, když se do objednávek online pouští hlavně McDonald’s, který moc dobře ví, že mu jiné značky fastfoodů šlapou na krk. Svou premiéru hamburgerů online plánuje McDonald’s v celosvětovém měrřítku na konci letošního roku. Tato aplikace měla být však spuštěna o něco později, ale na druhou stranu o ni projevil zájem i jiný fastfood, proto přípravy nabraly opravdu rychlých obrátek! Objednávky přes smartphone budou tedy možné od konce tohoto roku.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..