první milion

V kolika letech vydělali nejbohatší svůj první milion?

Svůj první milion by chtěla mít na účtu v plné výši řada z nás. Jenže díky tomu, že většina obyvatel chodí do práce a měsíčně na účet přibude zhruba dvacet tisíc, milionového stavu se brzy opravdu nedočkáme. O svůj první milion se ovšem snažíme opravdu neustále, ale málokdy se naše píle vyplácí tak, jak bychom si představovali.

Mnoho lidí chtějí mít svůj první milion relativně rychle, proto se rozhodnou působit v podnikatelské branži. Jenže to chce mít svůj vlastní nápad nebo plán, jak takového milionu skutečně dosáhnout. Pakliže nechceme své počáteční investice vkládat do nového podniku, který nemá ještě stálé zázemí, možná bychom se měli zaměřit na franšízové systémy, které nám budou moci přivést opravdové jmění. Podnikat pod známou značkou je přece mnohem chytřejší a v mnohých směrech i lepší, ale vydá se do těchto závazků jen minimum lidí. I když se však snažíte o svůj první milion jakkoliv, možná byste se mohli nechat inspirovat řadou lidí, kteří už svůj milion dosáhli. V jakém věku se mohli pyšnit tak velkou sumou na účtu?

• Mark Zuckerberg

Zakladatel nyní velmi populární sociální sítě – Mark Zuckerberg – se mohl svým prvním milionem pyšnit už ve svých dvaadvaceti letech. Fenomén nazvaný Facebook ovládl svět takřka mrknutím oka, proto se není čemu divit, když Markovi na účet rok co rok přichází větší a větší sumy peněz. Každý se jistě shodne na tom, že tento mladý muž už je dávno za vodou, a to už od roku 2006, kdy vytvořil tento fenomén, který do dnešního dne stále ovládá celý svět.

• Bill Gates

Současný nejbohatší člověk světa se mohl prvním milionem pyšnit už ve svých šestadvaceti letech. Díky tomu, že se jeho firma Microsoft stala tak populární se v současné době a už několik let nazpátek řadí k těm nejbohatším lidem celého světa a jeho současné jmění by mu mohl kdekdo závidět. Navíc jeho jmění ani jen tak někdo nepřekoná, protože od druhého nejbohatšího člověka světa ho stále dělí několik desítek miliard dolarů.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..