KARA

KARA – česká značka, která českou i zůstane

Kdo by nechtěl mít firmu, která je známá celosvětově, že ano. Takové štěstí měla například firma KARA, která je dneska výjimečnou luxusní značkou, která prodává kožené doplňky. Nejvíce u ní najdete kabelky, ale také oblečení je něco, v čem firma vyniká. Jak na tom však tato značka je nyní?

Pokud chodíte nakupovat, pak vás rozhodně alespoň jednou uchvátila značka KARA, kolem které jste většinou jenom prošli, protože jste si říkali, že je to drahé. Ovšem i když se tato značka neřadí k těm nejlevnějším, tak její výrobky rozhodně stojí za vyzkoušení, protože právě její výrobky jsou něco, co je kvalitní a za kvalitu se rozhodně musí platit.

KARA je však značka, která je pro mnohé lidi naprostým tajemstvím. Řada lidí o ní neví to, co je zajímavé, proto si pojďme tyto zajímavosti zmínit. Pojďme si taky zmínit pár faktů o značce, která je důkazem toho, že i česká společnost může dosáhnout světových rozměrů.

Proč si nechat vyrábět zboží v Česku, když zahraničí vyjde lépe?

Mnoho lidí si myslí, že KARA je obchod, který má zahraniční majitele, ale jedná se o obchod, který je ryze český a také ryze českým zůstane. Jeden ze svých výrobních závodů měla KARA kousek od Trutnova. Nyní tam už je jenom jeden velký sklad na zboží. Výroby se zde ale nedočkáte, protože ta už v Česku dávno neprobíhá.

Společnost totiž už nějakou dobu vyrábí zboží v zahraničí, tedy konkrétně na Slovensku a v Itálii, kde se zboží šije. Co se týče kožešin, ty už se také nakupují na světové úrovni, a to konkrétně ve Finsku. Ve Finsku se taky dělají finální úpravy. Vše, co KARU s Českou republikou pojí, je tedy jenom její původ.

Cena kabelek roste s rostoucí cenou kůže

Pokud v KAŘE nakupujete, možná jste postřehli, že tento byznys v poslední době výrazně zdražil své zboží. Není to tím, že by byla značka více kvalitní, ale je to z důvodu, že se kůže na trhu neustále zdražuje. Dříve se kupovala kůže za sedm korun, nyní se už ceny šplhají k daleko větším číslům, díky čemuž bohužel roste cena obecně.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..