Dave Sandoval a jeho lekce

Jeden známý milionář a tři lekce, které mu změnily život

Každý milionář někde začínal, většinou i tito lidé spadli na dno, od kterého se rozhodli odrazit zpátky ke hvězdám. Výjimkou není ani Dave Sandoval, který několik let žil na ulici. Tuto životní etapu však zpětně bere jako velice přínosnou. Srovnal si svoje priority, začal si vážit věcí, které jsou pro většinu lidí naprosto běžné, a sice jídla a domova. V současné době je mu 56 let a dokonce rád na staré časy strávené na ulici vzpomíná. Neustále opakuje, že ho právě ulice naučila mnoho. Konkrétně se jedná o tři lekce, které mu doslova změnily život.

Než přejdeme k samotným lekcím, je třeba o Davu něco vědět. Jeho život skutečně nebyl jednoduchý, přecházel z jedné práce do druhé, prodával vše, co mohl. Potom však otevřel svou vlastní společnost na základě zkušeností z bývalých zaměstnání a začal nabízet stoprocentně přírodní a bez chemické produkty zaměřující se na zdraví. Ani on sám netušil, že se firma Purium Health Products stane tak úspěšnou.

Když se ho dnes někdo zeptá na tajemství jeho úspěchu, vždy zmíní tři lekce, které ho život naučil.

1) Neobviňujte ostatní

Člověk by neměl obviňovat ostatní, když se mu nedaří v jeho kariérním životě. Jak se říká, každý je svého štěstí strůjcem. To samozřejmě neznamená, že bychom se měli obviňovat my sami. Spíše má Dave na mysli, abychom místo ztrácení času obviňováním hledali řešení či způsoby, jak se posunout dopředu.

2) Bez práce nejsou koláče

A opět tu máme jedno známé české rčení, a sice že bez práce nejsou koláče. Musíme být připraveni pracovat tvrdě, protože pokud nepracujeme tvrdě, nedočkáme se ani žádného úspěchu.

3) Získejte si důvěru lidí

Nikdy nikomu neříkejte o vašich plánech. Vždy zmiňte jenom to, co lidé chtějí slyšet, protože přesně tak se získává důvěra lidí, která je potřebná hlavně tehdy, pokud rozjíždíte nějaký e-shop či firmu zaměřující se na výrobu produktů konečným zákazníkům.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..