platby

Jaký je oblíbený způsob platby zboží?

Internetový svět se nyní stal opravdu populární, proto se není čemu divit, když mnoho lidí ani nevychází z domu, protože nejen, že má zařízenou práci z domova, ale také na druhou stranu vše z domova může i objednat. Jedná se tedy o naprostou pohodlnost a zároveň i rychlost, která proudí současným světem. Málokdo si zajde koupit zboží do obchodu, protože přece jen si může jídlo objednat pomocí zásilkové služby, která doveze zboží přesně v čas, který si určíte. Proto nemusíte z práce spěchat do obchodu, když víte, že jsou tam nekonečně dlouhé fronty. Stačí si jídlo objednat přesně tehdy, kdy víte, že dorazíte domů. Neztrácíte tedy čas ve chvíli, kdy jste opravdu unavení a jen si přejete, abyste už leželi klidu ve vaně a četli si oblíbenou knihu.

Mimo jiné, tak to funguje opravdu se vším. Populární se stávají nejen dodávky potravin, ale také už hotových jídel, dále dodávka drogerie nebo klasické nakupování oblečení či jiného zboží je na denním pořádku mnoha lidí. Přesto však řada lidí neví, jakou platbu zvolit. Jestli se má stále trápit nad tím, že objedná potraviny s platbou předem a že jestli přijedou všechny potraviny v pořádku. Dobírka se jednu chvilku řadila k těm naprosto nejvíce oblíbeným způsobům platby, protože jste si zboží před převzetím mohli zkontrolovat a popřípadě ho nezaplatit, ale nyní tomu už tak není. Proč tomu tedy tak je?

Platba kartou a předem předstihla placení na přepážce

Možná za to může neochota žen zaměstnaných na pobočkách české pošty nebo se zkrátka jen pohodlnost stala běžnou rutinou kdejakého člověka. Většinou se nechtějí nejspíše stát fronty na pobočkách pošt, kde je stále hromada lidí, nebo se zkrátka nechce chodit s kartou až před dům, abychom zaplatili kurýrovi. Daleko lepší je platit kartou předem, kdy se popřípadě můžete odvolávat na vrácení, protože lhůta třiceti dnů by měla běžet v každém internetovém obchodě.

Platba kartou sice předstihla platbu dobírkou opravdu o centimetr (konkrétně o jedno procento), ale úspěch je to už značný. Dobírka se tedy už pomalu bude odsouvat k těm nepotřebným platbám, které zanedlouho zmizí zcela úplně.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..