podzimní boty

Jaké boty máme vytáhnout do nadcházejícího podzimu?

Podzim je v plném proudu. Pomalu se konečně dostáváme i do období, kdy nám začínají přicházet chladnější teploty a my se tak musíme den co den více oblékat, abychom neumrzli. Zima je takřka za rohem, proto bychom měli zvažovat, že už stoprocentně vyřadíme letní oblečení a obuv z našeho šatníku. Vždyť se přiznejte – kdo ještě nosí letní tenisky nebo botasky i do deštivých podzimních dnů?

Samozřejmě jsou tenisky a botasky asi nejoblíbenější obuv, ale hodí se jenom pro dny, kdy je přijatelné počasí, tedy kdy neprší. Je nutné zmínit fakt, že když prší, pak se nevyplatí tenisky nebo botasky si kupovat, protože to je tak akorát na nachlazení – po němž nikdo netouží. Do bot nám tak lehce nateče.

Místo tenisek a botasek si proto vezměte raději typickou podzimní obuv – jaká letos bude v módě?

Chelsea boty přetrvávají!

Chelsea boty jsou asi to první, co člověka napadne, když se řekne podzimní obuv. Tato obuv totiž učarovala nejen ženám, ale také pánům. Navíc letos je stále moderní a stále ji najdete takřka všude – v každém obchodě nejen s obuví. Průměrně se pohybuje v cifrách od šesti set korun a více, ovšem to se od podzimní obuvi dalo očekávat.

Jestli si myslíte, že byste chelsea boty nepoznali, pak to jsou ty, které jsou kotníkové, většinou z velice pevného materiálu, aby odolaly vodě, a mají na boku vkusnou gumu, která však neslouží jenom pro eleganci, ale také je díky ní umožněno lepší nazouvání obuvi.

Timberlaky opět jedou!

I Timberlaky neboli farmářské boty opět jedou. Vloni byly dokonce tak populární, že si je lidé kupovali i v zimním provedení, ale kdo ví, jak tomu bude letos. Zatím se jenom ví, že Timberlaky nebudou letos na podzim špatnou volbou. Opět je můžete vytáhnout v jakékoliv barvě a opět je budete moct najít v jakémkoli provedení nejen na internetových e-shopech, ale také klasicky v kamenných prodejnách.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..