Atraktivní benefity

Jaké benefity jsou v současné době nejatraktivnější?

Dnes se Češi nebojí změnit své zaměstnání, dokonce změnu ve svém životě vyhledávají a touží po ní. Jelikož dnes světem hýbe zaměstnanecká krize, v Česku dohání mnohé firmy k investování do robotizace, firmy jsou ochotny udělat takové kroky, které by v jiných případech nikdy neudělaly. Nejen, že sumy na výplatních páskách jsou víc než velké, ale také se firmy rozhodly nabídnout potencionálním zaměstnancům zajímavé benefity, k nimž by se nikdy neuchýlili, pokud by jim neteklo do bot. Podívejme se na ty nejatraktivnější benefity, nad nimiž neohrne nos nikdo.

Podle nedávných výsledků je zřejmé, že svou práci za poslední půl rok změnilo osmnáct procent Čechů. Češi se nechávají zlákat nejen vysokými sumami na výplatních páskách, ale také se nechávají ovlivnit zajímavými benefity, které jsou dnes nabízeny v mnoha atraktivních podobách.

Mezi nejatraktivnější formy benefitů patří neomezené volno

Mezi českými firmami se najdou i takové, které se rozhodly riskovat a které začaly nabízet svým zaměstnancům neomezené volno. Když nějaká firma nabídne tento benefit, o zaměstnance najednou není nouze. Neomezené volno je však velice riskantní krok, který se může mnohým firmám vymstít.

Možná si říkáte, jak benefit „neomezené volno“ chápat. Chápejte ho skutečně tak, jak je myšlený – zaměstnanci mohou čerpat nad rámec zákonem stanovených čtyř týdnů dovolené. Podmínkou však je, že jejich nepřítomnost ve firmě se nesmí nijak projevit na chodu podniku, musí dosáhnout požadovaných výsledků a musí být zabezpečeno stoprocentní fungování týmu.

Jaké další benefity se řadí k atraktivním?

Co se týče dalších zajímavých benefitů, vypíchnout můžeme například placené dojíždění, což ocení především ti, kteří dojíždět skutečně potřebují, jelikož bydlí i několik desítek kilometrů od místa bydliště. Dalším atraktivním benefitem jsou placené náklady na bydlení, což ocení především ti, kteří bydlí v pronájmu. Novinkou mezi benefity je zaplacené tetování nebo například nadstandardní zdravotní péče.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..