podnikání o level výše

Jak se v podnikání posunout o level dál?

Podnikáte už nějaký ten čas, máte stabilní zázemí, ale vlastně máte zároveň pocit, že stagnujete? Stabilita je sice důležitá, ale posouvání a růst také. Posuňte svůj byznys o level dál, ukážeme vám jak.

Zeptejte se zákazníků

Nejjednodušší, co můžete udělat, je obrátit se přímo na vaše klienty a zákazníky. Vždyť je to celé především o nich a jejich zájmu. Už asi sami víte, po čem jejich srdce touží, jaké výtky k produktu nebo službě mají. Zeptejte se jich, co by uvítali a uvidíte, že nápady se jen pohrnou. Můžete rozšířit sortiment, udělat limitované edice nebo jen zkvalitni některý z produktů či služeb.

Přečtěte si také: Neodkládejte investování a začněte ihned!

Vytvořte komunitu

Zaměřte se na vztah se zákazníky a snažte se ho zkvalitnit a vyvíjet. Jsou to právě tito lidé, kteří vás podporují, a pokud si k vaší značce vytvoří pouto, můžete si být jistí, že máte stále příznivce. Zaměřte se klidně na maličkosti, jako jsou dárky k nákupu, hezká balení, dopisy, pravidelné newslettery. Dělejte soutěže, zavítejte do provozoven a bavte se s lidmi. Stojí to rozhodně za to!

Rozrůstejte se

Zkuste zacílit na nové město, region nebo věkovou skupinu zákazníků. Zkrátka překročte jisté a stabilní hranice a rozhlédněte se za nimi. Možná vás překvapí, jak jednoduché to může být. Každopádně vás to posune zase o level výš.

Přečtěte si také: Zkuste franšízing.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..