AV technika

Jak na firemních akcích zabodovat? Za pomoci kvalitní prezentační a AV techniky

Přejete si, aby se o vaší firemní akci mluvilo ještě dlouho po jejím skončení? Pak byste měli být slyšet i vidět. A v tom vám nic nepomůže tak jako kvalitní prezentační a audiovizuální technika, která by měla být základem každého školení, prezentace, přednášky i důležité akce.

Bez starostí? S firmou C-mont

Firma C-mont, která působí v Praze a okolí, nabízí letité zkušenosti v oblasti prodeje, pronájmu, instalace, revize a servisu profesionální prezentační a audiovizuální techniky. O tom, že je tato firma ve svém oboru odborníkem na slovo vzatým, se za více než 15 let působení na trhu přesvědčily stovky zákazníků z řad firem, škol, hotelů i domácností.

Dodání prezentační techniky a kompletní servis

Co vše si můžete představit pod pojmem prezentační technika? Projektory, interaktivní tabule, LCD a LED displeje, reproduktory, mikrofony, řečnické pulty, inteligentní i jednoduché řídicí systémy, řečnické pulty a mnoho dalšího. To vše firma C-mont pro vámi připravovanou akci zajistí a postará se i o kompletní servis včetně profesionální obsluhy.

Technika pro malé i velké akce

Firma C-mont je schopná poradit vám ať už s malými nebo s velkými akcemi. Předností této firmy je bezesporu skutečnost, že se neřadí k přímým distributorům konkrétní značky. Díky tomu vám dokáže nabídnout přesně takovou prezentační techniku, jakou vaše akce vyžaduje. Díky znalostem většiny produktů na trhu umí firma C-mont poradit s výběrem nejlepšího modelu pro konkrétní situaci.

S čím se můžete na firmu C-mont obrátit?

Firma C-mont je odborníkem v oblasti pořízení profesionálních audiovizuálních záznamů, technického zajištění akce, techniky pro tlumočníky, osvětlení a ozvučení akcí i velkoplošných projekcí a výstavních panelů. Zabývá se také komplexními službami v oblasti realizace audiovizuálních řešení, kamerovými a zvukovými záznamy, prodejem a pronájmem prvotřídní prezentační techniky a příslušenství a mnoho dalšími službami.

Plánujete nezapomenutelnou firemní akci? Povyšte ji na zcela novou úroveň díky prezentační a AV technice společnosti C-mont.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.