Instagram

Na Instagramu je registrováno už 700 milionů uživatelů!

Žijeme v internetové době plné různých aplikací. Pakliže chceme podnikat, většinou vymyslíme naprosto skvělou aplikaci, bohužel jich v dnešní době je habaděj, a tak prorazit do světa aplikací je někdy mnohem těžší, než vymyslet například nějakou službu nebo výrobek. Zkrátka na našem trhu se už vyskytuje opravdu všechno s tím, že každý má svou oblíbenou aplikaci.

Nyní mezi populární aplikace, které si stahuje do svého mobilu opravdu každý, patří zejména sociální síť Facebook. Mimo jiné se stal také oblíbeným Instagram. Tato aplikace nám umožňuje sdílet jakékoliv fotky z našeho dne nebo nějaké jiné vzpomínky pomocí fotografií. Komentovat či oblíbit si naše fotografie může naprosto každý. Také se dá pomocí Instagramu skvěle vydělávat. Obecně vydělávání na internetu se dnes řadí k těm nejjednodušším formám vydělávání. Pakliže máte dostatek odběratelů, může vás oslovit nějaká firma a reklama je na světě. Z takové reklamy může následně kápnout něco málo do kapsy – tedy ne zrovna málo.

Tato samotná aplikace však sama o sobě velmi dobře prosperuje. Nyní se může pyšnit opravdu obrovským úspěchem. Meta sedm set milionů aktivních uživatelů totiž byla se vší pompou překonána!

Obrovská konkurence nepolevuje!

Instagram však tyto své uživatele nezískal jen tak. Konkurence ho totiž válcuje opravdu šíleným tempem. Uživatelé jsou lákáni do různých jiných aplikací, například do Snapchatu, který je postaven na podobné bázi jako tato oblíbená aplikace. Instagram proto následně vytasil pár es z rukávu a přináší různé jiné výhody a vymoženosti, které stávající uživatele naprosto ohromí. Navíc také přiláká řadu jiných uživatelů, a tak se není čemu divit, když hranice sedm seti milionů aktivních uživatelů byla hravě překonána. Pro srovnání – na konci letošního roku se Instagram pyšnil zhruba šest seti miliony uživatelů. Z čtvrt roku sto milionů nahoru – to je přece úctyhodné!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..