online obchod IKEA

IKEA a online obchod, který se tak úplně nevyvedl

Jelikož žijeme v moderní době, tak se většinou každý snaží o to, aby i jeho domácnost byla moderní. Když přijde návštěva, tak většinou chceme, aby doslova žasla nad tím, jak krásný máme dům. Sice takové zařizování domácnosti není zrovna něco levného, ale v současné době najdeme v mnoha obchodech s nábytkem hromadu slev, kterých by byla škoda nevyužít. Pokud jste ještě nyní nevyužili slev, které se vám nabízejí, měli byste jich rychle využít. Naštěstí slevy najdete i v online obchodech.

Své e-shopy má dneska už opravdu kdejaký obchod s nábytkem. Některé e-shopy rozhodně stojí za to, jiné však nejsou zrovna nejlepší či nejpřehlednější.

Co se týče například takového online obchodu značky JYSK, tak zde je třeba zmínit to, že se jedná o opravdu kvalitní e-shop, kde koupíte všechno. Některé zboží, tedy hlavně doplňky, jsou bohužel k dostání jen na prodejně, ale to jenom tehdy, pokud se jedná o výběr z různých barev. Ostatní věci lze lehce online objednat. Zboží přijde do týdne, což je v pořádku.

Jaké e-shopy ale stojí za nic?

Ovšem je nutné zmínit i takové e-shopy, které jsou naprosto šílené! Bohužel zde musíte zmínit e-shop velice oblíbeného obchodního domu IKEA. Ta totiž nejen, že má online obchod poměrně nepřehledný, ale objednat si můžete snad jen desetinu zboží ze sta.

Proč nejde objednat vše?

Tuto otázku si pokládá každý, kdo si objednává květiny nebo zboží, které má více variant. Jenže u nábytku v IKEI je většinou u každého kusu více variant, tudíž lidé mohou skutečně zapomenout na to, že IKEA doveze postel nebo komodu či rohožku, pokud má k dispozici více barev.

Navíc doprava je nesmyslně drahá. U zboží, které stojí více jak pět tisíc, si připlatíte minimálně tisícikorunu navíc, což se vám oplatí si pro zboží tedy zajet, pokud máte k dispozici automobil. Problém budou mít ti, kteří automobil bohužel k dispozici nemají.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..