malá koupelna

I malá koupelna může být moderní

Mnoho rodin nebo i samostatně žijících lidí si střádá své peníze k tomu, aby si dříve nebo později mohli koupit skvělý dům, který si navrhnou podle svých vlastních představ. Jenže při navrhování si mnohdy neuvědomí, jak si rozvrhují celý dům. Proto se lehce stává, že si najednou uvědomí, že sice je kuchyň přesně tak velká, jak si představovali, ale na druhou stranu je jídelna o něco menší. Jenže na prostornou jídelnu se ještě celkem dbá, to koupelna je většinou to, co se naprosto nevychytá. Mnohdy to je kvůli tomu, že si navrhnete dvě koupelny. Jedna je relativně prostorná a ta druhá je poměrně maličká. Není se tedy čemu divit, když se pak rozhodnete dobře přemýšlet nad tím, jak takovou malinkou koupelnu pěkně zvětšit alespoň vzhledově, aby nevypadala přeplácaně, i když v ní budou pouze základní potřebné spotřebiče.

Vymalujte si ji vhodnou barvou

Pakliže chcete udělat, aby koupelna byla větší, vymalujte ji nějakou neutrální barvou. Pestré barvy totiž působí útulně a místnost relativně ještě zmenšují, alespoň na pohled. Pakliže si vymalujete místnost, kde má být v budoucnu koupelna, třeba na bílo, máte absolutně vyhráno, protože pokud ještě doplníte vše o bílé spotřebiče a vybavení, vykouzlíte koupelnu, která se bude pyšnit jako synonymum luxusu.

Jestliže máte v takové malinké koupelně například okno, rozhodně na něj nevěště nějaké zbytečné závěsy, spíše se rozhodněte spíše pro žaluzie, které dodají trochu soukromí. Na umyvadlo položte základní dózu na kartáčky nebo na mýdlo a už se jen nechte objímat krásnou bílou koupelnou, která díky kombinaci všeho vypadá naprosto skvostně. Zkuste to pak třeba i s drobným bílým koberečkem, který vám bude hřát nohy, když vyjdete z horké sprchy. Vanu určitě do malé koupelny nepořizujte. Raději si tam nechte trochu místa. Abyste neměli nikde hozené ručníky, zkuste pod umyvadlo přimontovat drobnou poličku, do které se vlezou opravdu jen ty nejzákladnější věci.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..