Forty's pizza

Forty’s pizza končí – proč a kdo ji nahradí?

V dnešní době jsou rychlá občerstvení jedny z nejoblíbenějších druhů občerstvení vůbec. Přece jenom žijeme v rychlé době, a tak rychlé občerstvení nám přijde vhod. Většinou nemáme moc času na to, abychom čekali hodinu v restauraci na nějaký chod, a tak si většinou zajdeme do nějakého KFC nebo do nějaké pobočky fastfoodu McDonald’s, abychom si koupili nějakou tu rychlou mňamku. Většinou to však i v těchto prodejnách trochu vázne, protože třeba přijdeme v době největšího ruchu, a tak se rozhodneme zajít si pro jiné občerstvení někam jinam.

Většinou se skloníme k nějakému stánku s pizzou. Přece jenom pizza je většinou už připravená, jenom se ohřeje a je stále stejně dobrá, jako když ji vytáhli z pece. Nicméně ne všude najdete dobrou pizzu – chce to zkrátka hledat. A když najdete takovou pizzerii, tak se jí rozhodně nevzdávejte.

Jestli se vám však kvalitní stánek s pizzou nechce hledat, tak vám poradíme, kde dobrou pizzu skutečně mají. Je to u Forty’s – tedy bylo to tady.

Forty’s už není – je tu Telepizza

Mnoho lidí bylo zvyklých chodit právě do Forty’s, kde měli tu nejlepší pizzu, jenže najednou se jim tento název doslova ztratil před očima. Před dvanácti lety byla tato společnost založena a poměrně prosperovala, jenže teď najednou jako kdyby se do země propadla. Krachla snad? Či se jenom schovala do ústraní?

Nikam nezmizela, jen název byl pozměněn. Budeme si najednou muset zvykat na takzvanou Telepizzu. Majitel už tehdejší Forty’s pizzy se rozhodl prodat většinový podíl Španělům. Možná se může zdát, že to byla chyby, ale dnes už menšinový majitel věří, že se jedná o ten nejlepší krok, co mohl udělat.

Proč právě Telepizza?

Telepizza však není naprosto nový název společnosti – tato pizza je po celém Španělsku dobře známá a tehdejšímu majiteli Forty’s bylo jméno poměrně jedno. Jednání podle všeho bylo korektní a vše se obešlo bez problémů. Navíc celý koncept pizzy bude zachován, jen se trochu pozmění použité suroviny.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.