Výstavy v ČR

Dvě výstavy, které v současné době ohromují Česko

Když se nám naskytne volná chvilka, neměli bychom ji promarnit. Čas je něco, čeho není nikdy dost, proto každou volnou chvilku bychom měli co nejlépe využít. Naštěstí se v každém městě v České republice koná dennodenně mnoho zajímavých akcí, kterých můžeme být součástí. Například nyní se v našem hlavním městě konají dvě výstavy, které doslova ohromují Česko. Jaké to jsou?

Výstav se letos koná mnoho. Vždyť letos slavíme sté výročí založení samostatného československého státu. Většina výstav tak souvisí s naší historií nebo s událostmi, které bychom si neustále měli připomínat. Jestliže chcete zajít na takovou výstavu, která nemá s letošním výročím co dočinění, zajděte na jednu z níže zmíněných výstav.

Zahrajte si na největší výstavě o historii videoher!

Nejen malí, ale i dospělí ocení fenomenální výstavu, která vás doslova vnese do dětství. Jedná se o výstavu GAME ON, která se koná na pražském výstavišti až do konce letošního března. Výstava se měla konat jen do ledna, ale pro velký zájem byla prodloužena, čehož musíte rozhodně využít!

Výstava je tou největší světovou výstavou o historii videoher! Nemyslete si, že zde budete jen číst historii, která se s tímto světem pojí, to ani náhodou! Zde se do her přímo vnoříte. Na výstavě je k mání více jak 150 hratelných her, které si určitě pamatujete ze svého dětství.

Výstava má tři podlaží – v prvním z nich se ponoříte do těch nejstarších (nejen českých) her, druhé patro budete věnovat klasickým hrách, které jste hráli na velkých, prostorných automatech, a třetí patro je zasvěceno virtuální realitě a jiným podobným hrám, které miluje hlavně dnešní generace.

Mumie a co jste o nich nevěděli

Nedávno se do Prahy dostala další světová výstava, která se jmenuje Mumie světa. Jedná se o obrovskou výstavu, která vás seznámí s tím, jaké to bylo kdysi dávno v Egyptě. Prohlédnete si zde ty nejzajímavější artefakty, z nichž vám proběhne mráz po zádech, a dozvíte se to, co jste určitě ještě nevěděli.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..