akrylové nehty

Jak na domácí akrylové nehty?

Pokud toužíte po dokonalé domácí manikúře, pak se do ní vrhněte. Ženy jsou ochotny utratit v takových nehtových salonech opravdu velké množství peněz, proto je možná dobré se zaměřit na domácí formu manikúry, které bude však naprosto fantastická zejména tehdy, kdy si budete chtít přivydělat. Pokud nabídnete svým kamarádkám super ceny, pak rozhodně budou chodit přímo k vám. Pakliže přemýšlíte, do jaké manikúry se máte dát, pak rozhodně volte především akrylovou manikúru, která je trochu pevnější a hlavně vydrží o něco déle než klasická gelová manikúra.

Na tvorbu akrylových nehtů budete potřebovat vše, co je zapotřebí k tvorbě gelových nehtů. Potřebujete samozřejmě UV lampu, lepidlo na nehty, umělé nehty, dále pilníky, gely a další – nezapomeňte však na akryl (je to takový prášek se speciální vodičkou). Štětce na nehty jsou samozřejmě taky součástí. Kupte si však i gelové nebo akrylové laky, abyste docílili nějaké barvy, po které toužíte. Pak je postup zcela jednoduchý.

Jak postupovat?

Při tvorbě akrylových nehtů je postup naprosto jednoduchý, skoro jako u gelových nehtů. Je nutné připomenout, že vše záleží na úpravě nehtů před nandáním akrylu. Nehty musí být velmi dobře opilované, žádný mastný povrch na nehtech být opravdu nesmí. Zaměřujeme se na správné nalepení umělých nehtů a jejich následné opilování. Opět se snažíme, aby ani kousek nebyl mastný. Pak na nich bude vše špatně držet. Postupně po kouscích nandáváme akryl pomocí štětečku. Nebojíme se dávat větší vrstvy, protože právě takové vrstvy nám pak zaručí, že budou nehty pevné a že je jen tak něco nezlomí. Nehty pak následně musíme pod lampou nechat dobře zaschnout. Pak se nehty opilují a potřou se vrstvou průhledného laku, na něj se pak dá oblíbený lak a může se pak ucelit opět ještě lakem či nikoliv. Nehty jsou pak na světě.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.