daruj vyměním

Daruj/vyměním – aktuální trend prodeje na sociálních sítích

Sociální sítě jsou naší denní zastávkou. Ani si to neuvědomujeme, ale v poslední době na sociálních sítích trávíme čím dál více času. Pořád si stěžujeme na to, jak je doba rychlá a jak nic nestíháme, přesto pokud si shrneme každý den, pak se dozvíme, že i když jsme třeba kousek času někde ušetřili díky rychlým službám, stejně jsme tu chvilku strávili na sociálních sítích, což není zrovna dobře.

Sice jsou sociální sítě žrouti času, přesto jsou pro nás i do jisté míry dobré. Přece jenom se můžeme dál kamarádit a být v kontaktu s těmi, kteří se odstěhovali nebo kteří jsou od nás vzdálení tisícovky mil. Mnohdy si na sociálních sítích najdeme hezké bydlení v různých skupinách, díky čemuž ušetříme, protože většina nabídek je tam samozřejmě bez poplatků realitním kancelářím. Mimo jiné si zde taky najdeme práci nebo se rozhodneme sledovat aktuální dění poblíž nebo ve městě. Sledujeme, jak se mění životy kolem nás a jak se vlastně mění náš život.

Nicméně na sociálních sítích se dá aktuálně i skvěle vydělat, a to tak, že se přidáme do skupin, které většinou nesou název „Daruj, vyměním“ nebo něco podobného. Jedná se o takové internetové bazary na sociálních sítích, kde můžete snadno a rychle prodat to, co už nepotřebujete.

Jak funguje výměna?

Je však zajímavé, že lidé jsou ochotni spíše vyměňovat, než darovat. Pokud nabídnete například žehličku za stovku, nikdo si toho ani nevšimne. Jestliže však nabídnete žehličku za prací prášek, který stojí třeba kolem sto padesáti korun, už vám všichni zobou z ruky a posílají dokonce i vyšší nabídky, abyste to prodali právě jim. Lidé uvažují zvláštně, přesto tato výměna je opravdu mnohem účinnější. Proto si řekněte, co tak potřebujete a za co tak nejvíce utrácíte, a oni vám vše koupí výměnou za oblíbenou věc, po které najednou prahnou. A přesně tak se zkrátka v dnešní době vydělává!

Mimo sociální sítě existuje samozřejmě řada bazarů a nejrůznějších internetových stránek, kde se také dočkáte rychlého prodeje svých věcí.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..