Překvapení pro ženu

Čím překvapíte ženu?

Každý muž by se měl snažit, aby jeho žena byla šťastná a spokojená. Ne nadarmo se říká, že úspěšný muž se pozná podle úsměvu jeho ženy. Dopřávejte své drahé polovičce vše, co si zaslouží, překvapujte ji a obdarovávejte ji nejen na narozeniny nebo v den vašeho výročí, ale každý, každičký den. A my vám poradíme, co jí udělá největší radost.

Říká se, že lásku si mají dva lidé vyznávat denně, nikoliv jenom v den jejich výročí nebo na svátek všech zamilovaných. Řekněte vaší drahé polovičce, že ji máte rádi, i když je třeba sobota nebo pátek. Zkrátka jí něco kupte nebo ji něčím překvapte. A my vám poradíme, s čím vždy jednoznačně zabodujete.

Květiny jsou vždy dobrou volbou

Samozřejmě každá žena je jiná, každá miluje něco jiného, ale drtivá většina z nich miluje květiny. Nemusíte jí kupovat drahou pugétu, raději sáhněte po nějakém krásném kvítku, který vás v květinářství zaujme. Ženu potěší i jedna jediná růže, stejně jako ji potěší obrovská kytice, kterou jí darujete jenom tak – z lásky a pro radost.

V současné době se v mnoha hypermarketech a supermarketech prodávají i drobné pugéty květin, které stojí velice málo. Pokud tedy za ženu nechcete utrácet, kupte jí takový drobný pugét. I ten ženu potěší.

Ukliďte dům či byt

Pokud ženě chcete udělat radost, pokud jí chcete ulehčit den a jestli si chcete vyžehlit nějaký průšvih, ukliďte dům nebo byt. Tím ženu rozhodně překvapíte. Navíc uvidí, že jste se snažili, tudíž průšvih bude rázem zapomenut. Úklid ale neodflákněte! Pěkně opucujte prach, vysajte a případně umyjte i okna.

Kupte jí šperk

Jestli se vám do uklízení moc nechce, kupte ženě šperk. Opět platí, že ne každá žena miluje šperky, ale drtivá většina žen šperk neodmítne. Oblíbené jsou zejména šperky z dílny značky Pandora, které se propagují v televizích (máme na mysli především náramky s přívěsky nebo řetízky se srdíčky).

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.