Vánoční brigády

Chcete si přivydělat? Vánoční brigády jsou letos líp placené

Každým rokem jsou pro nás vánoční svátky horší a horší. Je to z toho důvodu, že jsou bohužel dražší a dražší. Každým rokem platíme stále více a více za vánoční dárky (vždyť například děti si už dávno nepřejí hračky, ale přejí si hlavně elektroniku). Letos navíc k těmto výdajům přibydou i náklady na suroviny do vánočního pečení. Bohužel i tyto suroviny letos podražily (máslo dokonce až o čtyřicet procent). Proto se nám jistě nějaká ta koruna stranou bude hodit. Jestliže však nemáte čas mít dvě zaměstnání, během svého stávajícího, hlavního zaměstnání vykonávejte příležitostně nějakou brigádu. Vánoční brigády jsou letos skutečně královsky placené!

Vánočních brigád je letos víc než dost. Není se čemu divit, vždyť zaměstnanců není, proto se zaměstnavatelé rozhodli doklepat letošní rok tak, že si seženou hromadu brigádníků. Jenže brigádníci už dávno nejsou levnou pracovní sílou, což zaměstnavatelé moc dobře vědí. Rozhodli se proto, že svým brigádníkům nabídnou skutečně královské platy.

Kolik si během vánočních brigád vyděláme?

S minimální hodinovou mzdou se můžeme rozloučit! Vánoční brigády nabízejí minimálně 85 korun za hodinu – ale to jen v minimu případech. Nejčastěji se setkáme s platem 130 korun za hodinu či více. U mnohých brigád dokonce suma za hodinu překračuje dvě stovky!

Proč se najednou tolik platí?

Tak skvělé placené vánoční brigády jsme tu neměli dlouho! Není to jenom proto, že nejsou zaměstnanci a zaměstnavatelé se musí pokusit nějak nalákat alespoň dostatečné množství brigádníků, ale taky je to proto, že rostoucí ekonomika přináší větší hlad po vánočních nákupech, což znamená, že se s tímto pojí i široká nabídka vánočních brigád.

Nejvíce se hledají a nejvíce jsou placení ti, kteří pomáhají s nakládáním nebo vykládáním zboží nebo řidiči – toto jsou brigády, které nikdo moc nechce dělat, proto jsou nejvíce placené. Většinou se setkáme s minimální částkou 150 za hodinu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..