buďte extéria partner

Buďte náš Extéria Partner a vydělejte!

Staňte se partnerem jedničky v BOZP na trhu a mějte nejen kompletně zajištěnou oblast BOZP a PO, ale ještě čerpejte výhody, které program Extéria Partner nabízí. Jak Extéria Partner funguje?

Extéria Market stále hledá nové možnosti a způsoby, jak podpořit své franšízanty, ale i odměnit klienty. Proto spustila projekt Extéria Partner, který přináší spoustu výhod jak pro klienty Extérie, tak pro franšízanty.

Výhody pro franšízanty

Program Extéria Partner není výhodný pouze pro naše klienty, ale i pro franšízanty. Ti díky tomu získají bez nákladů řadu nových klientů, ale i provizi z každého prodeje dokumentace, balíčku BOZP a PO a z následných obnov. Zároveň ušetří náklady, které by věnovali do náboru obchodníků a schůzek. Klient se díky tomuto projektu sám stává vašim obchodníkem.

Přečtěte si také: Máte LinkedIn? A můžeme ho vidět?

Jak se stát Extéria Partnerem?

Partnerem Extéria se může stát kdokoliv. Po uzavření klasické roční smlouvy BOZP a PO od nás získáte sadu letáků, své vlastní licenční číslo a přístup do online formuláře, ve kterém můžete následně uzavírat smlouvy se svými známými.

Jaké jsou výhody Extéria Partner?

Díky programu za každou nově podepsanou smlouvu pro Extérii získá 2 tisíce korun. Smlouvu je možné vyřídit elektronicky, aniž byste museli jezdit na centrálu. Stačí tedy, když zajistíte 5 nových klientů a máte od nás komplexní služby BOZP a PO na rok ZDARMA.  Součástí balíčku je také roční aktualizace směrnic zdarma a fixace ceny za roční balíček služeb BOZP a PO.

2 Comments

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..