Anglická škola

Anglická škola uspořádala veletrh práce

V České republice se toho děje v poslední době spousta. Nejen, že se pomalu, ale jistě blíží prezidentské volby, ale také se už aktuálně pořádá v Česku také řada veletrhu, které jsou u lidí velmi oblíbené. Zejména jsou populární veletrhy práce, protože lidé stále touží po změně zaměstnání, i když je to pro ně někdy skok do naprosto jiného rybníčku. Lidé mnohdy uvažují nad tím, že půjdou do zcela jiného oboru a většinou je láká lepší platové ohodnocení. Na druhou stranu jsou nyní tyto veletrhy oblíbené i zejména z toho důvodu, že se Česká republika potýká stále s vyšší nezaměstnaností a také s nedostatkem pracovní síly. Proto na takové veletrhy chodí opravdu široké spektrum lidí, které se zajímá o vše, co veletrhy práce mohou přinést.

Jeden takový veletrh práce se nyní uskutečnil v Praze, a to díky Prague College, což je soukromá pražská vysoká škola, která se vyučuje zejména v anglickém jazyce. Tento veletrh se konal v polovině dubna a jednalo se už o třetí ročník podobné akce. Přednášek se zúčastnilo zhruba sto padesát studentů, ale nadšeni byli i ti, kteří ze školy jsou už nějaký ten pátek venku. Pakliže jste tuto příležitost propásli, nemusíte se bát, protože jistě se podobná akce bude konat i příští rok.

Kolik firem se na veletrhu představilo?

Na veletrhu bylo s velkým úspěchem představeno zhruba patnáct firem. Mezi výjimečnými hosty se představil například i oblíbený a nyní velmi úspěšný prodejce Amazon, jehož majitel a zakladatel se nyní řadí na druhé místo v žebříčku nejbohatších lidí světa. Předběhl dokonce svým jměním také velkého majitele podniků značky Zara.

Nechyběly samozřejmě ani také společnosti z oblasti průmyslu, protože právě ty aktivně a aktuálně hledají nové pracovníky. V průmyslové výrobě je zkrátka o zaměstnance velká nouze, ovšem po tomto veletrhu si jistě našli své oblíbence, které se rozhodnout později zaměstnat.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..