Amerika je plná známých míst

Amerika je plná známých míst, která musíte navštívit!

Konečně je ten pravý čas k tomu, abychom se rozhodli, kam letos poletíme na dovolenou. Česká republika v sobě skrývá mnoho koutů, které jsou jistě pro nás to pravé, ale často se stane, že kouty v Česku jsou už zcela projeté. Proto se rozhodneme odletět někam na dovolenou, ovšem pouze na takovou, která v sobě nenese moře. Moře je totiž stále pořád modré a stále čiré a stejně stále slané. Jedná se tedy o skoro se neměnící jev, proto bychom měli sice odletět někam daleko, ale na druhou stranu bychom se měli zaměřit především na fakt, že chceme něco během velké letní dovolené vidět. Dovolená totiž není jen o relaxaci a odpočinku, ale především také o skvělých zážitcích a o velkém dobrodružství, o kterém budeme povídat nejen to dané léto.

Mnoho lidí se proto vydává například do Francie, protože ta v sobě nese kouty, které bychom určitě za svůj život měli vidět. Ovšem je nutné také zmínit, že poslední dobou je velmi navštěvovaná taky Severní Amerika. Proč jsou Spojené státy americké tak navštěvované? A co vlastně USA nabízí?

• Pro milovníky seriálu přátelé je tady Central Park

Milovníci seriálu Přátelé nejdříve zavítají do Central Parku, protože to je přesně místo, o kterém se v tomto seriálu stále mluvilo. Je to ovšem skvělá zastávka na dopolední svačinku, proto by určitě toto místo mělo být na seznamu těch míst, která rozhodně musíte během pobytu v Americe navštívit. Společně s tímto seriálem se také pojí New York, i když se ve skutečnosti tento seriál v NY netočil. Zde je na místě zajít si k Soše Svobody nebo se pokochat jinými skvělými památkami kolem.

• Za zábavou do hollywoodských studií!

Pakliže se rozhodnete spíše nahlédnout do filmového světa, měli byste zamířit do Hollywoodu. Projít se po chodníku slávy je přece naprosto nezapomenutelné, stejně jako je návštěva Universal Studios Hollywood. Tento zábavní park v sobě nese veškeré filmové kulisy, kterými je Amerika proslulá a jistě si tu přijde na své nejen teenager, ale i ten, který si pamatuje na první animované filmy.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.