výprodeje

Výprodeje se kvapem blíží!

Především nákupní maniačky se těší na nadcházející období. Není to z toho důvodu, že se těší zejména na plavkovou sezonu, kterou budou moct trávit na koupalištích nebo v zahradních bazénech, ale rozhodně je to kvůli tomu, že se blíží doba výprodejů. Tato doba je oblíbená opravdu u všech těch, kteří rádi, ale i neradi nakupují, protože získat peníze za pakatel – to je lákavá nabídka! V následujících týdnech se budete snad v každém obchodě setkávat s výprodeji, které obchodníci plánovali už několik týdnů, ne-li měsíců dopředu.

Červen je měsíc, který miluje opravdu každý. Většinou se jedná pro mnohé o měsíc, kdy je konec školy a kdy se dostávají vysvědčení. Pro maturanty je to období, kdy už nemusí trávit dny ve škole, protože si s hrdostí jdou pro maturitní vysvědčení, které je přivede konečně na tu cestu dospělosti. Pro pracující lidi to znamená, že už zanedlouho pojedou na svou vysněnou dovolenou, která je pro ně naprosto to nejlepší, co je v létě vůbec potká. No a pro milovníky nakupování je to období, kdy začínají velké letní výprodeje!

O kolik procent půjdou ceny dolů?

Ceny se budou snižovat od začátku června až do poloviny července. Z počátku se bude jednat o klasické zlevňování – tedy o dvacet až třicet procent. Už takové ceny přilákají řadu zájemkyň, bohužel vyberou ty nejlepší kousky ještě předtím, než půjdou ceny ještě více dolů. Na konci června se budeme moct těšit na padesátiprocentní slevy a v červenci se budeme moct radovat až ze sedmdesátiprocentních slev, které budou bohužel konečné.

Obvykle se setkáme se snižováním cen v obchodech značky C&A, dále H&M, Reserved, Stradivarius a jiné. Prodejny značky Kik plánují slevy dokonce i na srpen, kde budou opravdu velké. Dokonce osmdesáti procentní slevy plánuje Globus, a to především u letní a také jarní kolekce žen, mužů i dětí. Letní výprodeje dorazí i do obchodních řetězců značky IKEA, kde se plánují akce do poloviny června. Elektronika Datart začíná s nižšími cenami v polovině července a snižovat se bude zboží i na mnoha e-shopech.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..