únikové hry ostrava

Únikové hry v Ostravě zažívají boom

Možná jste již slyšeli o zážitku, jako jsou únikové hry v Ostravě, někdy zvaných Escape game. Únikové hry jsou vždy tematicky laděné, a záleží jenom na vás, jakou formu hry si z nabídky vyberete. V Ostravě najdete různé typy únikových her a další díky nebývalému zájmu určitě porostou jako houby po dešti. The Chamber v Ostravě probíhá v uzavřené místnosti a vy máte celou hodinu na to, abyste se z ní dostali ven. V únikové místnosti na vás pak čeká celá řada různých nástrah, šifer a tematicky laděných úkolů, které zde musíte překonat. K dispozici máte zejména svůj důvtip, bleskurychlý postřeh, propracovanou logiku, ale především partu vašich kamarádů a známých, se kterými se rozhodnete do místnosti vejít.

Exit game v Ostravě

thechamber ostrava

The Chamber Ostrava

Únikové hry v Ostravě jsou netradiční zážitek, který vás bude bavit a budete si mít s přáteli a rodinou ještě dlouhý čas o čem vyprávět. Různé bojovky a táborové hry jsou známé od nepaměti. Možná jste zažili časy táborových her a zajímavých bojovek, kdy jste společně s ostatními táborníky plnili jeden úkol za druhým, až jste konečně nakonec rozlouskli i ten nejvyšší finální quest a tím i celý příběh hry. Únikové hry Ostrava jsou velmi podobné. Jen dané úkoly jsou o něco složitější, příběh je mnohem silnější a jejich technické provedení propracovanější. Jedna věc ale vždy zůstává naprosto stejná. Máte radost jako ty malé děti na táboře. Konečné vítězství je skvělý pocit.

Každý umí něco

Pokud se bojíte zajít na únikové hry, protože třeba luštění úkolů není až tak vaše parketa a nechcete být před kamarády úplně za hlupáky, úspěch tkví v sestaveném týmu. Rozhodně se v partě nemáte čeho bát. V únikových hrách najdete celou škálu úkolů, například postřehových, manuálně zručných, zaměřených na týmovou spolupráci, vzájemnou komunikaci, vytříbenou logiku, třeba až po chemické experimenty. Každý si v dané Escape game najde svoje místo a každý člen sestaveného týmu je vždy pro nějaký úkol potřebný. Nemusíte být tedy ani matematický genius k tomu, abyste vyřešili pár zvláštních úkolů a Exit game si užili.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.