aplikací

Seznam nejbezpečnějších aplikací

Aplikace jsou v dnešní době naprosto běžná věc, se kterou podniká čím dál více lidí, protože aplikace jsou stále denně stahované a využívané. Jenže přijít s takovou aplikací, která v dnešní době už není vymyšlena, to je nadlidský úkol. Přece jen nyní existují aplikace, které doslova ovládají celou naši domácnost. Řada aplikací je spojena také s různými všedními záležitostmi. Nejvyužívanější aplikace jsou ty, které jsou spojeny s fotkami, protože v dnešní době je populární, že si fotíme nejen snídaně, ale také obědy nebo večeře. Proto se není čemu divit, když například celosvětově známá aplikace na sdílení fotek zvaná Instagram nyní dovršila sedmi stovek aktivních uživatelů.

Jenže u řady aplikací se nemůže zaručit bezpečnost. Řada aplikací je naopak pro náš mobilní telefon nebo pro jiné zařízení, do kterého aplikaci stahujeme, nebezpečná. Můžeme se tedy dostat do značných nepříjemností, které jsou spojeny s řešením problému, jež jsou spojeny především s virem, který se nám do počítače nebo telefonu dostane, když stáhneme nebezpečnou aplikaci. Proto se musíme dobře rozhodovat, kterou aplikaci si do svého telefonu stahujeme, protože řada z nich není tak bezpečná, jak se na první pohled může zdát.

Co třeba Throttle?

Tato aplikace se řadí k těm nejbezpečnějším aplikacím, které jsou ve světě technologií vůbec k mání. Jedná se o heslo, které je napojeno na vaši emailovou adresu. Tato služba v sobě nese především rozšíření prohlížeče, která generuje náhodné emailové adresy. Používá se při používání základních uživatelských účtů a také slouží při registraci různých služeb. Emaily jsou tedy tříděné a nikdy vám do schránky nepřijde email, který by snad v sobě mohl nést jakoukoli nebezpečnou složku či vir. Budou protříděny také newslettery, které mnohdy zahlcují naši stránku. Jedná se o nepříjemnost, která může být zamezena.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.