podnikejte s Floydem

Podnikejte společně s Floydem! Víme, jak!

Pokud se vrhnete do světa podnikání, pak byste měli počítat s tím, že je to trochu riskantní cesta. Přece jenom zaměstnání vám vždycky zaručí, že budete mít stálé příjmy. Zaměstnání vám zaručí i to, že budete mít stálou pracovní dobu, ale podnikání nikoliv. Někdy budete muset obětovat víkendy, budete muset obětovat dovolené, ale je to opravdu jenom proto, že budete dělat to, co vás skutečně baví.

Je opravdu velká škoda, když se lidé do podnikání nechtějí pouštět z jednoho prostého důvodu – že nechtějí začínat od začátku. Nechtějí lidem vnucovat nějakou novou značku, když moc dobře vědí, že lidé stejně půjdou k těm značkám, které milují a které dobře znají. Ovšem zjištění, že lidé chodí ke svým oblíbeným značkám, vám může taky pomoct. Proč byste neměli podnikat pomocí franchisingu, díky čemuž tak budete moct podnikat pod nějakou už zavedenou značkou, která má svou stálou škálu zákazníků?

Společností, které mají své franšízové řetězce, je habaděj. Dokonce i dosud neporažený boxerský král Floyd Mayweather se rozhodl, že začne podnikat pomocí franchisingu. Dnes rozjíždí ve Spojených státech amerických svou vlastní síť fitness center. V budoucnu klidně i vy můžete být součástí tohoto velkého projektu.

První pobočka otevřena už během letošního podzimu

První pobočku se rozhodl Floyd otevřít už během letošního podzimu. Bude se jednat o pobočku v Kalifornii, která v sobě bude obsahovat obrovskou tělocvičnu. Nejdražší sportovec světa se rozhodl nyní investovat své peníze, aby se v budoucnu jeho jmění ještě znásobilo.

Jaký má společnost cíl?

Samozřejmě není to podnik, který vznikl jen tak náhodou, ale tento podnik má svůj vlastní cíl. Společnost chce budovat přesvědčení, že fyzický stav a zdraví by nemělo být determinováno sociální a ekonomickou situací jednotlivců.

Floyd tak konečně uskutečnil svou podnikatelskou vizi a my věříme, že se mu bude dobře dařit.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..