co neuslyšíte

Co nikdy od úspěšných neuslyšíte?

Pokud chcete ve svém podnikání zvítězit a dosáhnout svých cílů, rozhodně byste se měli odnaučit říkat věci, které vás shazují. Pokud si totiž nebudete ve svém podnikání věřit vy, pak vám bohužel nebude moct věřit nikdo. Je tedy nutné dbát na to, co říkáme a i na to, na co myslíme. I když na to někdo nevěří, stejně je to fakt – myšlenky jsou mocné. To, na co myslíme, si do života přitahujeme. Pokud to navíc vyslovíme, pak se to doopravdy stane, a tak od úspěšných neuslyšíte následující věty.

1) Nedá se to. Je to nemožné.

Nemožnými se věci stávají tehdy, kdy je nemožnými uděláme. Pakliže uvěříme v jejich existenci, pak se nám toho taky podaří dosáhnout. V praxi to dokazují mnozí miliardáři, z nichž většina začínala od naprosté nuly. Většina z nich se rozhodla změnit svůj život, rozhodla se dát na cestu podnikání a vytrvala, i když cesta byla opravdu trnitá a plná překážek. Říká se, že se nikdy nemá říkat, že to nejde, jen si člověk musí říct, že to prozatím neumí. Přesně to kdysi řekl jeden z našich nejvýznamnějších podnikatelů – Tomáš Baťa.

2) Neuspěju. Nedám to.

Člověk, který se podceňuje, nikdy nedosáhne toho, co chce. Člověk si musí věřit, musí věřit sám v sebe, protože jinak opravdu neuspěje tak, jak si představuje. Pokud se budeme shazovat, pak je jasné, že ničeho nedosáhneme. V tomto se projevuje síla myšlenek, mysleme na to, že se to dá, teprve tak se totiž úspěch dostaví. Na co myslíme, to si přitahujeme do svého života.

3) Co když?

Poslední věta, kterou od úspěšných neuslyšíte, je ta, která začíná slovy „co když“. Není žádné „co když“, ale jsou jenom přesvědčení. Jestliže budete pochybovat, pak bohužel selžete. Nikdy nepochybujte a odežeňte ze svého života tuto větu, odežeňte ze svého života pochybnosti a utvrďte v sobě přesvědčení, že to dokážete. Žádné polemizování, žádné rozvahy – jen stoprocentní vědomí, že to zvládnete. A přesně tak se stanete úspěšným.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..