Módní trendy 2018

Módní trendy 2018: Vrací se zvonáče a kabelky mizí

Milujete módu a chcete se dozvědět, jaké kousky letos budou in? Stačí, když se podíváte na staré dobré filmové klasiky, jako je například Pomáda nebo Horečka sobotní noci. Právě tyto dva filmové snímky vypovídají o aktuální módě. Věřte tomu nebo ne, ale opět se vrací barevné, retro kousky, které mnoho lidí ještě vyhrabe ve svých starých šatnících z mládí. Na pulty obchodů míří nejen zvonové kalhoty, kterým se dodnes přezdívá „zvonáče“, ale taky se můžete těšit na milované (bohužel i nenáviděné) ledvinky, které si jistě pamatují nejen ženy, ale i pánové.

Řadu retro kousků či takzvaných módních comebacků v obchodech ještě neuvidíte, ale zanedlouho se skutečně ukážou v plné své kráse. Otázkou je, jakým kouskům dáte přednost?

Nejen zvonáče, ale i lesklé kousky zaujmou všechny okolo

Zvonáče jsou bohužel kouskem, který ne každý měl rád. Někdo o široké nohavice zakopával, jiný si na ně šlapal. V současné době na trhu objevíte zejména zvonové džíny do pasu, ale samozřejmě najdete i mnoho jiných provedení. Zajímavé jsou především zvonové kalhoty obohaceny o volánky nebo zvonáče, které se rozšiřují už v polovině stehen a nikoliv až od kolena dolů.

Pro kabelky není v šatníku místo

Všimli jste si, jak z obchodů mizí kabelky rychlostí blesku a jak je nahrazují batohy? Je to poměrně nedávno, co se batohy staly skutečně populárním kouskem, který musí každý mít. Bohužel jejich éra netrvala věčně. Přišel čas na ledvinky, které si jistě každý pamatuje. Milovali je pánové, milovaly je ženy. Samozřejmě se našli i ti, kteří je z celého srdce nenáviděli.

V současné době si je můžete koupit nejen v mnoha barvách či barevných kombinacích, ale taky v mnoha zpracováních. Populární jsou zejména ledvinky, které plní funkci pásku. Hojně kupované podle odhadů budou i kožené ledvinky, které se jen tak neošoupou a které se lehce nezničí.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.