Dárek pro ženu

Co koupit ženě pod stromeček?

Blíží se k nám ty nejkouzelnější svátky v roce. Vánoce jsou rok co rok dražší záležitostí, protože hlavně naše děti si rok co rok přejí dražší a dražší dárky. Ale Vánoce nejsou jenom o dárcích, ale hlavně o tom, abychom byli všichni spolu. Jistě, dárky jsou taky důležité, ale neměli bychom zapomínat na to pravé poselství vánočních svátků. Když už však mluvíme o dárcích, víte, co letos koupíte své partnerce? Ženě se dárky kupují velice těžko, čehož jsme si vědomi, proto vám přinášíme pár tipů na skvělé dárky, s nimiž zabodujete!

• wellness pobyt

Žena miluje, když se o ni někdo stará. A taky miluje odpočinek. Proto spojte tyto dvě věci a pořiďte jí wellness pobyt. Je to skvělý dárek, který může využít všelijak – může vzít svou kamarádku, ale taky může vzít i vás či svou maminku nebo sestru. V takovém voucheru je většinou zahrnutá i nějaká procedura, což je skvělé, protože žena tak za masáže či kosmetické procedury nemusí utrácet.

• šperk

K ženě samozřejmě patří i krásný šperk. S tímto dárkem taky nikdy neuděláte krok vedle. Například vloni jste si jistě mohli všimnout šíleně dlouhých front, které vedli k maličké prodejně značky „PANDORA“. Vloni zkrátka všichni pánové zabodovali tak, že partnerce koupili vkusné náramky či náhrdelníky. Letos taky se šperky neuděláte krok vedle.

• pyžamo

Ženy jsou věční zmrzlíci. Pokud i vaše žena snáší zimu vážně špatně a na spaní potřebuje minimálně dvě peřiny, je načase jí pořídit teplé pyžamko. Naštěstí dneska koupíte vkusná pyžama na každém rohu. Populární jsou hlavně ta, která jsou plyšová, tudíž je v nich skutečně teplo. Koupíte však taky i takzvané overaly, v nichž je teplo ještě větší!

• ponožky

A klasikou jsou samozřejmě ponožky. Bez těch by nejspíš nebyly Vánoce Vánocemi. Žena ocení ponožky takzvané „peříčkové“, které jsou skutečně teplé, tudíž na ně zima nebude moct.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..