Dárek pro ženu

Co koupit ženě pod stromeček?

Blíží se k nám ty nejkouzelnější svátky v roce. Vánoce jsou rok co rok dražší záležitostí, protože hlavně naše děti si rok co rok přejí dražší a dražší dárky. Ale Vánoce nejsou jenom o dárcích, ale hlavně o tom, abychom byli všichni spolu. Jistě, dárky jsou taky důležité, ale neměli bychom zapomínat na to pravé poselství vánočních svátků. Když už však mluvíme o dárcích, víte, co letos koupíte své partnerce? Ženě se dárky kupují velice těžko, čehož jsme si vědomi, proto vám přinášíme pár tipů na skvělé dárky, s nimiž zabodujete!

• wellness pobyt

Žena miluje, když se o ni někdo stará. A taky miluje odpočinek. Proto spojte tyto dvě věci a pořiďte jí wellness pobyt. Je to skvělý dárek, který může využít všelijak – může vzít svou kamarádku, ale taky může vzít i vás či svou maminku nebo sestru. V takovém voucheru je většinou zahrnutá i nějaká procedura, což je skvělé, protože žena tak za masáže či kosmetické procedury nemusí utrácet.

• šperk

K ženě samozřejmě patří i krásný šperk. S tímto dárkem taky nikdy neuděláte krok vedle. Například vloni jste si jistě mohli všimnout šíleně dlouhých front, které vedli k maličké prodejně značky „PANDORA“. Vloni zkrátka všichni pánové zabodovali tak, že partnerce koupili vkusné náramky či náhrdelníky. Letos taky se šperky neuděláte krok vedle.

• pyžamo

Ženy jsou věční zmrzlíci. Pokud i vaše žena snáší zimu vážně špatně a na spaní potřebuje minimálně dvě peřiny, je načase jí pořídit teplé pyžamko. Naštěstí dneska koupíte vkusná pyžama na každém rohu. Populární jsou hlavně ta, která jsou plyšová, tudíž je v nich skutečně teplo. Koupíte však taky i takzvané overaly, v nichž je teplo ještě větší!

• ponožky

A klasikou jsou samozřejmě ponožky. Bez těch by nejspíš nebyly Vánoce Vánocemi. Žena ocení ponožky takzvané „peříčkové“, které jsou skutečně teplé, tudíž na ně zima nebude moct.

Napsat komentář