online obchody s nábytkem

Na jaké online obchody s nábytkem je spolehnutí?

Zařizování domácnosti je oblíbenou aktivitou hlavně žen. Ženy většinou touží po tom, aby jejich domácnost byla neustále moderní, aby měla všechny aktuální módní trendy. Některé ženy jsou dokonce takoví blázni, že musí svou domácnost stěhovat co tři měsíce, a to už je opravdu finančně náročné. Navíc náročnější je to pro ty, kteří nemají k dispozici vlastní automobil, tudíž všechno musí buď převážet městskou hromadnou dopravou, nebo si musí zboží nechat dovézt. Ještě že však existují ty e-shopy!

Je ale nutné podotknout, že ne každý e-shop s nábytkem je spolehlivý a férový. V mnoha obchodech s nábytkem vám nepřivezou všechen nábytek, bohužel. Navíc vám ještě naúčtují tak velkou cenu za dopravu, že se raději rozhodnete půjčit si nějaké cizí auto přes SmileCar. Jedním takovým ne zrovna nejlepším e-shopem s nábytkem je e-shop jinak oblíbeného obchodu IKEA. Tento e-shop se jim však bohužel nepovedl.

Komu se ale e-shop vydařil?

Velice se vydařil e-shop společnosti JYSK. Zde najdete všechno přehledně, dodání do čtyř pracovních dnů, což je v pořádku. Co se týče ceny za dopravu, ta není nepřiměřeně velká – pohybuje se kolem stokoruny (záleží na velikosti balíku).

Lze koupit v tomto e-shopu všechno?

Kupodivu si můžete objednat skoro všechno! Co nejde objednat, ale co si musíte vyzvednout na prodejně, je jedině takové zboží (většinou bytové doplňky), které se na webu ukazují v mnoha variantách pod jedním odkazem. Nemůžete si zde bohužel vybrat barvu a koupit si ji s dovozem, musíte si barvu vybrat na prodejně. To je však něco, co se jistě během následujících let vychytá.

Pokud si budete objednávat například z obchodu XXX-Lutz, zde počítejte bohužel s délkou dodání šest až osm týdnů. Je to zbytečně dlouhá doba, ale pokud koupíte zboží v aktuálních slevách, vyplatí se počkat. Slevy ale pomalu končí, proto nakupujte rychle!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..